Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE LOKAL QESARAK -TIRANE,

PRANE RRUGES KRYESORE | 106 M2 | 530 Euro
Përshkrim

Sip.neto, 106 M2, me hipoteke, plus verande 36m². Ap.shitet me verande ose pa verande. Cmimi i verandes 500.000 leke dhe Çmimi apartamentit

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Prane lokal Qesarak -TIRANE,, PRANE RRUGES KRYESORE, 106 M2, 530 euro
530,00 euro/m2

Botuar më 25/05/2018

Telefon