Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

SHESHI WILLSON

Prane Rotondos | 117 M2 | 500 Euro

Jepet apartament 2+1pallat i ri me ashensor mobilim luksr cdo gje e re dhe cilesore super investim, 117 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

Perballe Stadiumit | 85 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 2+1 pallat ekzistues i restauruar totalisht nga e para cdo gje e re dhe cilesore, 85 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES,K-DELIJORGJI

Kompleksi Deliorgji | 100 M2 | 400 Euro

DISPONOJN EDHE 1 GARAZH NE KATIN -1 ME CMIM EKSTRA, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Rruga Panorama | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashemsor, i mobiluar , me ambjnete komode, ndricim natyral, 90 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion Agjensi imobilare-Real Home

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

prane rrethrrotullimit | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 i pershatshem per zyra e investuar pallat i mireadministruar zona e favorshme, 120 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

REZIDENCA ALBA

fillim | 108.5 M2 | 130.200 Euro

Shitet 2+1, 108.5 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikat pronesie, me sistem ngrohje

Botuar më 03/03/2021
130.200,00 euro

LIQENI THATE

Prane Kompleksit Colombo | 100 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje ere dhe cilesore punime shume te mira .te cilat te ofrojne kushtet per nje jetese sa me komode.zona shume e mire e aksesueshme, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

RING CENTER

Qendra Ring | 140 M2 | 450 Euro

Jepet 2+1 tek ringu kati 11 super pamje 140 metra 450 euro 2 ballkone, 140 M2, 3 ambjente, kati 11, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
450,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Tirane | 115 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne Komuna e Parisit. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral, i mobiluar shume mire, 115 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion kontakto-Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

FUSHA AVIACIONIT

Prane Saj | 108 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 mobilim luks, e sapo rregulluar, kati 5 me ashensor, parket, kondicioner ne cdo dhome, 108 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj
)