Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE VILAVE GJERMANE NE TIRANE (ID 4121710)

Rr. Elbasanit, afer Vilave Gjermane | 93.6 M2 | 130.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² i brendshem (105.3 m² total) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, e gjithe shtepia e shtruar me parket, sistem qendror ciller, orientimi me diell. Shitet 130.000 Euro i diskutueshem., 93.6 M2, Property ID :4121710 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
130.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS NE TIRANE (ID 4121678)

Don Bosko, afer Kishes, | 93.21 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.21 m² me Hipoteke, kati 3 me ashensor, i mobiluar, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, apartamenti disponon garazh, i hapur, 14 m² me hipoteke, ne katin -1.Shiten 110.000 Euro se bashku., 93.21 M2, Property ID : 4121678 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
110.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE POLICISE BASHKIAKE (ID 4121727)

Ne rrugen e Kavajes prane Policise Bashkiake | 121.3 M2 | 170.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2, siperfaqja 121.3 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3 teknik, 2 ashensor, eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine gatimi, 2 ballkone, korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, bosh i pamobiluar, parket, fasade te ventiluar me termoizolim ndaj te ftohtit, te nxehtit dhe akuistik. Punime te nje cilesie te larte ndertimi, duralumin i cilesise se larte me termoizolim me gaz., 121.3 M2, Property ID : 4121727 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
170.000,00 euro

QERA, ID 4221087, APARTAMENT 2+1, RRUGA E ELBASANIT, TIRANE

Rruga e Elbasanit, prane Universitetit Luarasi | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, kati i 4, 110 m2, pallat i ri me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 1 dhome eshte e pajisur me krevat dopio dhe dollape, 1 dhome e pajisur me 2 krevate tek, ballkon, 1 wc, me orientim shume te mire.Cmimi 400 euro., 110 M2, Property ID : 4221087 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA RIFAT PESHKATARI

tek Ura e Dajlanit | 110 M2 | 200 Euro

Shtepi Me Qera 2+1, 110 M2, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
200,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE PASTICERI TITO (ID 4121728).

Ne zonen e Brrylit, prane Pasticeri Tito | 102.3 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqja 102.3 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 2, ashensor, i mobiluar, eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine gatimi, 2 ballkone, korridor, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim, punime cilesore, orientimi me diell.Cmimi 95000 euro., 102.3 M2, Property ID : 4121728 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
95.000,00 euro

TEK SPITALI I FEMIJEVE

buze rruge | 105.5 M2 | 88.620 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 105.5 M2, Kati 4. Pallat i ri ne ndertim. Fasad e ventiluar punime shume cilesore.

Botuar më 28/09/2021
88.620,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121723 )

Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko | 93.6 M2 | 97.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), Ambient ndenje i bollshem, me 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe depo shume funksionale. Mobilimi Italian, instalime cilesore, ngrohje dhe ftohje qendrore Daikini, sistem ciller, oxhak aspirimi personal, me panel diellor. Orientimi veri-lindje. Cmimi 97000 euro., 93.6 M2, Property ID : 4121723 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
97.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE RRUGEN NIKOLLA TUPE NE TIRANE (ID 4221825 )

Bllok, rruga Nikolla Tupe | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell,, 120 M2, Property ID : 4221825 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
600,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

shitet | 128 M2 | 260.000 Euro

Apartament 2+1+2. Sip, 128 M2, Kati 3. Pallat i ri i sapo perfunduar. Punime super cilesore. Ap me parket druri. Sistem ngrohje-ftohje. Super investim. Bosh.

Botuar më 28/09/2021
260.000,00 euro
)