Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE FUSHES AVIACIONIT

Prane Fushes Aviacionit | 118 M2 | 70800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Prane Fushes Aviacionit, Prane Fushes Aviacionit, 118 M2, 70.800 euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 118 M2, me dy banjo te dyja me dritare, I perfunduar, ndertim I ri cilesor, e shtruar me parket.me garazh 10.000 E, dhe cmimi I shitjes

600,00 euro/m²

Botuar më 15/04/2019

Telefon