Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

ASTIR

HOTEL ROLAND | 110 M2 | 220 Euro

APARTAMENT ME QIRA 2+1 +2 TUALETE, 110 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, TELEFONONI PER DETAJE!

Botuar më 25/05/2020
220,00 euro/muaj

RRUGA ALBANOPOLI, NR. 22, TIRANË

Pranë shkollës Qazim Turdiu | 65 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera hyrje 2+1, 65 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
23.000 leke/muaj

STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 80 m², i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, kati 11 me ashensor ( jo i fundit), kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. Apartamenti eshte i shtruar i gjithe me parket., 80 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221749

Botuar më 25/05/2020
400,00 euro

UNAZA RE PERBALLE KARBURANT KASTRATI

soho bar | 110 M2 | 230 Euro

Jepet per familjar per afat te gjate, 110 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, dhome gjumi kundra bufe

Botuar më 25/05/2020
230,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 45.100 Euro

Shitet apartament 2+1, me çertifikate pronesie., 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas. Pallati eshte I mire administruar. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 25/05/2020
45.100,00 euro

RR. FUAT TOPTANI

Siper Vilat gjermane , 1 km nga pandora | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne objekt te sapo ndertuar e mobiluar apartamenti eshte i ri i pa banuar me pare ,me te gjitha kushtet e shtruar me parket internet te instaluar vend parkimi personal, 75 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
25.000 leke/muaj

FRESK , RRUGA SH54

Furre buke EUROPA | 83 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 83 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Pallat i ri i vitit 2014

Botuar më 25/05/2020
55.000,00 euro

RR.TOM PLEZHA,UNAZA E RE,ASTIR

Mbrapa pasticeri Nela | 122 M2 | 40.000 Leke

122 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
40.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Uji dhe drita 24 ore. Parkim falas.

Botuar më 25/05/2020
20.000 leke/muaj

LAGJIA "ALI DEMI",

tek fusha Sportit | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, jepet per afat te gjate kohor

Botuar më 25/05/2020
30.000 leke
)