Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

VASIL SHANTO

Perball UET drejtoria KESH | 96 M2 | 30.000 Leke

OKAZION, 96 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobilu...

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

RR RAMAZAN DEMNERI

Stacioni fundit i Tiranes se Re | 99 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, ne nje zone ku cmimi eshte 1300 E/m², 99 M2, Kontakto me pr...

Botuar më 30/09/2020
105.000,00 euro

LUXURY APPARTAMENT FOR RENT

tek Myslym Shyri | 117.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, organizohet nga një hall, një sallon i madh, kuzhinë e v...

Botuar më 25/09/2020
500,00 euro

UNAZE E RE, TEK DY PALMAT,

ne zone shume te mire | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, hyrje me punime teper bash...

Botuar më 25/09/2020
30.000 leke

TEK FRESKU, TEK BAR LOENDI,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 6, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Re...

Botuar më 25/09/2020
250,00 euro

DON BOSKO

Prane Market "Viva" | 115 M2 | 83.000 Euro

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ka...

Botuar më 25/09/2020
83.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

perballe Oshe | 121 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 6, pa ashensor. Hyrje e rregullar dhe mobiluar, 2 banjo. Me hipoteke.

Botuar më 01/10/2020
110.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE SPITALIT GJERMAN

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 90 m², kati i 4 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 90 M2, Property ID :4221895 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/10/2020
400,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 113 M2 | 400 Euro

Liqeni i Thate, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 113 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientim me Diell, 113 M2, 2 banjo

Botuar më 01/10/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer qendres Globe | 90 M2 | 350 Euro

Rruga e Kavajes, prane qendres Globe, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati i 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, orientim me diell., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 01/10/2020
350,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Babe Rexha | 125 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke

NE QENDER TE INSTITUTIT BUJQESORE

mbi Posten | 72 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 72 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 01/10/2020
20.000 leke

ALI DEM

Te Markata e Peshkut. | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ambjentet i ka shume te mirorganizuara., 100 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ambjent familjar.

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

PAZARI I RI

tek instati | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek instati, i mobiluar totalisht me te gjitha te reja me kushte komode ne nje pallat te ri dhe zone te aksesueshme, 100 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/10/2020
350,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Perball UET drejtoria KESH | 96 M2 | 30.000 Leke

OKAZION, 96 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 01/10/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

PRANE QENDRES GLOBE | 84 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri me ashensor i kompletuar, 84 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/10/2020
350,00 euro/muaj
)