Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 120 M2 | 78.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Porcelanit.Kati 2 banim Orientimi Jug...

Botuar më 17/02/2020
78.000,00 euro

21DHJETORI, ZONA PERBALL POLICIS BASHKIAKE

Pallati buze rruges Kavajes, Ngjitur me Condor center, dhe Globin | 96 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 96m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 13/02/2020
82.000,00 euro

OXHAKU XHAMIA XHURA

Oxhaku Xhamia Xhura | 73 M2 | 48.000 Euro

Ne Tirane tek Oxhaku prane xhamise Xhura SHITET apartament 2+1 me siperfaqe NETO 73 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati parafabrikat dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, aneks gatimi, tualet me dritare dhe 1 ballkon i mbyllur. Orientimi Lindje - Perendim.Cmimi 48.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 73 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 18/02/2020
48.000,00 euro

UNAZA E RE,

perballe Karburant Kastrati, | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

NE KINOSTUDIO, BUZE RRUGES, SHUME PRANE STACIONIT TE AUTOBUZIT | 68 M2 | 60.000.000 Leke

Shitet 2+1 me dokumenta, 68 M2, kati 3, 1 ballkon, pallat ekzistues

Botuar më 18/02/2020
60.000.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kisha Ortodokse | 95 M2 | 93.000 Euro

Ne pallat ekzistues, shitet 2+1, 95 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
93.000,00 euro

ASTIR

afer Vila L | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1(mundesi per shitje), 90 M2, kati 3, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, 60000 euro, me hipoteke te rregullt

Botuar më 18/02/2020
25.000 leke

LAPRAKE

Rr. "Vangjel Noti" | 90 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, e kompletuar, kati II. Uje dhe drita 24h

Botuar më 18/02/2020
16.000 leke

YZBERISHT

Prane Eco Market | 90 M2 | 65.000 Euro

90 M2, kati 8, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 19.500 euro dhe me pas 230 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
65.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i thate | 80 M2 | 64.000 Euro

80 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
64.000,00 euro

OXHAKU PRANE XHAMISE XHURA

prane Xhamise Xhura | 73 M2 | 67.000 Euro

73 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Mundesi financimi me nje parapagese prej 20.400 euro dhe me pas 240 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
67.000,00 euro

ASTIR SIPER ALPHA BANK

Astir siper Alpha Bank | 87 M2 | 72.000 Euro

87 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 21.700 euro dhe me pas 250 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
72.000,00 euro
)