Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERBALLE SPITALIT NENE TEREZA

Perballe Spitalit Nene Tereza | 116 M2 | 95000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 2+1
Perballe Spitalit Nene Tereza, Perballe Spitalit Nene Tereza, 116 M2, 95.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire
2 ballkone
Përshkrim

Në Tiranë përballë Spitalit Nënë Tereza SHITET ap 2+1 me sip 116 m2. Aktualisht ap është i ndarë në 1 ap 1+1 ( korridor,gatim ngrënie ndënje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur me vetratë ) dhe në një garsoniere ( ambjent gatim ngrënie ndënje, 1 tualet, 1 ballkon). Ndodhet në katin 1. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE. Cmimi 95.000 euro. Per INFO Cel. 0684109062, [email protected], 116 M2, 4 ambjente, totali i kateve 8, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

95.000,00 euro

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)