Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT

Prane Tregut Elektrik | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira ambjent per zyra apo dyqan. I pershtatshem per biznese te ndryshme, palester, qender kursesh, laborator mjekesor etj. Ofron mundesi reklamimi pasi ka fasad xhami. Ambjenti ka punime cilesore, tualet brenda ne ambent, i sigurt me hyrje te survejuar, ka akses direkt., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Ministrise se Mbrojtjes | 80 M2 | 104.000 Euro

Shitet me cmim Okazion ambjent zyre. Prane nje sere institucionesh dhe nje rezidence me mbi 800 banore. Siperfaqe 80 m2 e ndare ose open space. Me tualet te brendshem. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: klinika dentare, laborator, qender kursesh, klinika mjeksore, pastrim kimik etj., 80 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2020
104.000,00 euro

TORRE DRINI

ne qender | 96 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera mabjent i pershtatshem per zyra, 96 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2020
1.200,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 110 M2 | 500 Euro

Rruga e Kavajes, prane UFO University, jepet me qera Ambient per zyra, siperfaqe 110 m2, kati 3 ne pallat ekzistues, ambjenti organizohet ne 3 hapsira, i gjithi me parket, sistem chiller, tualet, ballkon, taksa te perfshira ne cmim .Orientim me diell, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 23/01/2020
500,00 euro

TORRE DRINI

ne qender | 181 M2 | 2.600 Euro

Jepet me qera 181 m2 ambjent i pershtatshem per zyra +207 m2 verande .Ne cmim perfshihet nje post parkimi, 181 M2, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2020
2.600,00 euro/muaj

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 70 M2 | 500 Euro

Pazari i Ri, jepet me qera ambjent per Zyre, siperfaqe 70 m2, kati 1 ne pallat te ri, Zyra eshte open space, tualet, fasad xhami qe mundeson reklamimin e biznesit tuaj, 2 kondicioner, orientim me diell. Zyra ka ne dispozicion edhe nje vend parkimi., 70 M2

Botuar më 23/01/2020
500,00 euro

RR. "KASTRIOTI",

Institut Kamez, perballe tregut fruta perime, | 300 M2 | 750.000 Euro

Shitet godine tre kateshe me gjenerator, e rrethuar me kangjella dhe dere hekuri shitet per arsye emigrimi, trruall 450m² ku brenda saj eshte nje godine 3 kateshe, sip. ndertimi 300m², kati I, 300m², biznes bojra, parukeri dhe internet, kati II,, 300 M2, ku 140m jane ambient per karate, 100m eshte bar kafe, ballkon perreth 40m², kati III jane 2 ap.banimi, 300m² te kompletuara me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 23/01/2020
750.000,00 euro

RR. ABDI TOPTANI

Bashkia Tirane | 70 M2 | 750 Euro

Zyre ne gjendje te shkelqyer, me tre ambiente, 70 m2, me tarrace 50m2, uje/drita 24h/7d, ruajtje me polici shteterore e private, ashensor, ngrohje/ftohje qendrore, shtruar me parket., 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 15, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, tarrace, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2020
750,00 euro/muaj

RR. SARACEVE,

prane Selvise (30m ne rruge lidhese me Rr e Saraceve) | 28 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient per zyre / aktivitet, 28 M2, kati 2, 1 banjo, pallat i ri, punime cilesore, orientimi Jug-Lindje

Botuar më 22/01/2020
20.000 leke

NE QENDER TIRANES

Ne Torre Drin, ne krah te Sarajeve, rr. Abdi Toptani | 70 M2 | 750 Euro

Jepet me qera zyre, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 15, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, tarrace, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2020
750,00 euro
)