Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

21 DHJETORI

Prane Kryqezimit | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet apartament 2+1 e arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje ...

Botuar më 20/06/2021
40.000 leke/muaj

OKAZION!! JEPET ME QERA 2+1 TEK SELVIA!

PRANE KOMPLEKSIT HALILI | 75 M2 | 33.000 Leke

NE PALLAT EKZISTUES, JEPET ME QERA 2+1, 75 M2, i mobiluar, ONE REAL ESTATE.

Botuar më 17/06/2021
33.000 leke

21 DHJETORI

KOMPLEKSI KONTAKT | 123 M2 | 123.000 Euro

Te Kompleksi Kontakt ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone.Shitet apartament 2+1+2 me sip.123m2.Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim,vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Organizohet ne sallon ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone.Sip, 123 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
123.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

Turdiu | 134 M2 | 101.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Turdiu,ish Fusha e Aviacionit.Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes.Sip, 134 M2, 4 ambjente, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, ME CMIM OKAZION PER 750 EURO PER M2

Botuar më 20/06/2021
101.000,00 euro

SELITE

rruga : Mentor Xhemali | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati 1 i nje shtepie private 2+1, 100 M2, i mobiluar, duhen familjare

Botuar më 20/06/2021
20.000 leke/muaj

TEK STADIUMI DINAMO

Rr. Sulejman Delvina posta 8/2 | 85 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 dhome pritje, 85 M2, kati 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, i mobiluar, e leshojme vetem per familje

Botuar më 20/06/2021
25.000 leke

RR.E KOSOVAREVE

RR.E KOSOVAREVE | 107 M2 | 154.500 Euro

SUPER OKAZION!!!Te Rr.e Kosovareve shitet apartament 2+1 me sip.107m2Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi dhe eshte i organizuarne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,1tualet dhe 1 ballkon, 107 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti shitet i mobiluar.Me cmim OKAZION per 1440 euro m2.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 20/06/2021
154.500,00 euro

RR. E KAVAJES

ARLIS 21 | 121 M2 | 165.000 Euro

Te Arlis 21 ne nje nga komplekset me te mira ne zone,ndertim i V.2020-2021.Shitet apartament 2+1 me sip.121m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4.Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon.Orientim Jug.Eshte investim ideal.Kompleksi dhe apartamenti kane punime cilesore,me fasad te ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike,etj., 121 M2

Botuar më 20/06/2021
165.000,00 euro

RR.E KAVAJES

ARLIS 21 | 127 M2 | 171.000 Euro

Te Arlis 21 ne nje nga komplekset me te mira ne zone,ndertim i V.2020-2021.Shitet apartament 2+1 me sip.127m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon.Orientim Jug.Eshte investim ideal.Kompleksi dhe apartamenti kane punime cilesore,me fasad te ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike,etj., 127 M2

Botuar më 20/06/2021
171.000,00 euro

RR. E KAVAJES

ARLIS 21 | 121 M2 | 165.000 Euro

Te Arlis 21 ne nje nga komplekset me te mira ne zone,ndertim i V.2020-2021.Shitet apartament 2+1 me sip.121m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4.Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon.Orientim Jug.Eshte investim ideal.Kompleksi dhe apartamenti kane punime cilesore,me fasad te ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike,etj., 121 M2

Botuar më 20/06/2021
165.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

FUSHA E AVIACIONIT | 133 M2 | 103.740 Euro

Te Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone ndertim i vitit 2020-2021.Shitet apartament 2+1+2 me sip.133m2. Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Organizohet:sallon ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,1ballkon, 133 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Shitet me cmim OKAZION 780 euro per m2.

Botuar më 20/06/2021
103.740,00 euro

MEDRESE

5 MAJI | 83 M2 | 70.550 Euro

5 Maji shiten Apartamente te tipologjive dhe sip. te ndryshme me hapsira ekonomike e me organizim optimal . Apartamentet ndodhen ne nje kompleks modern. Zona ku eshte ndertuar kompleksi ndodhet ne nje nder akset me te rendesishme te qytetit te Tiranes. Cilesia e materialeve te perdorura eshte optimale.1+1 sip.83m2 .2+1sip.97m2. 3+1sip.121m2.me cmim OKAZION 850 euro per m2., 83 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
70.550,00 euro
)