Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

afer hyrjes | 127 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 127 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2018
45.000 leke/muaj

FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 123 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, ne cmim eshte edhe nje garazh i mbyllur

Botuar më 15/12/2018
110.000,00 euro

DURRES

perballe Sfinksit, 50 metra nga pista, ngjitur me pedonalen | 116 M2 | 84.900 Euro

Shitet 2+1, 116 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat i ri, vitit 2009. Punime shume cilesore. Me hipoteke. lehtesisht i modifikueshem ne 3+1. Pamje veri-lindje

Botuar më 15/12/2018
84.900,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

ngjitur me tregun cam, ne qender te Tiranes | 103 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 103 M2, kati 8, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2018
300,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

MISTO MAME | 83 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 83 M2, i mobiluar

Botuar më 15/12/2018
25.000 leke

FRESKU

rruga e Dajtit | 100 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 5, bosh, pallat i ri. Me hipoteke

Botuar më 15/12/2018
55.000,00 euro

TE GLOBI

50 meter posht policis bashkiake, pallati te qendra ConDor | 105 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament me cmin okazion me planimetri te rregullt dhe me hapsir te bollshme, 105 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 15/12/2018
85.000,00 euro

TEK KTHESA E KAMZES,

prane Hygeia | 118 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 118 M2, + 200 m² verande, kati 1 banim, me pamje nga rruga kryesoree kompletuar, me ashensor. Certifikate pronesie

Botuar më 15/12/2018
75.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

SHESHI "SKENDERBEJ", godina Raifaisen Bank, | 110 M2 | 126.500 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 8, 1 banjo, me hipoteke. Shume te pershtatshem dhe per aktivitet privat

Botuar më 15/12/2018
126.500,00 euro

TE VARRI I BAMIT

Te Karburant Elda | 83 M2 | 67.000 Euro

Apartament për shitje 2+1+WC+Bllk, Dhomat kanë hapësira mjaft të mira dhe janë kuadrat, gatim më vete, tualet me dritare.I saporikonstruktuar me punime shumë të mira, Ka hapësira mjaft të mira e dritë, Orientim jug-lindjeMe çertifikatë pronësie., 83 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 14/12/2018
67.000,00 euro