Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FUSHA E AVIACIONIT

Kompleksi i ri prane shkolles | 68 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Fusha e aviacionit, Kompleksi i ri prane shkolles, 68 M2, 25.000 leke
1 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 5, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Jepet per banim dhe per zyra

25.000 leke/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)