Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 104 M2 | 128.000 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim me ashensor • Sipërfaqa e apartam...

Botuar më 17/05/2019
128.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 70.5 M2 | 62.000 Euro

Me hipoteke, orientim lindje-perendim, 70.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2...

Botuar më 16/05/2019
62.000,00 euro

UNAZA E RE

Pane Bar Artisti | 104 M2 | 70.000 Euro

2+1 me hipoteke, 2 tualete njeri me dritare., 104 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 ba...

Botuar më 13/05/2019
70.000,00 euro

SUPER CMIM! PRANE RRUGA URES, TEK KOMISARIATI NR. 4,

rruga Vangjel Capo, | 74 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, kati 3, pallat me tulla silikat, me vend parkimi, e mobiluar, 2 banjo, + magazine te perbashket. Me certificate pronesie

Botuar më 21/05/2019
75.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

tek kodra e diellit | 110 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera shtepi, 110 M2, 2 banjo, i mobiluar, shume mire.

Botuar më 20/05/2019
40.000 leke/muaj

NE ASTIR

Preane Dy Palmave | 101 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap 2+1 + garazh, 101 M2, kati 6, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, sistem kaldaje, punime cilesore, cmimi bashke me garazhin

Botuar më 20/05/2019
68.000,00 euro

RRUGA URA,

PERBALL PYJORES | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, i mobiluar, +magazine 100 m²(30000 leke), cmimi 2+1

Botuar më 20/05/2019
25.000 leke

STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo | 88.7 M2 | 110.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e frekuentuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 88.7 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete (njeri ka dritare) .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar.Ka nje orjentim jug-perendim.Per nje vizit ne prone na kontaktoni., 88.7 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
110.000,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

Shkolla Naim Frasheri ish kompleksi Partizani | 110 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane prane shkolles Naim Frasheri ish fusha Partizani SHITET apartament me siperfaqe totale 110 m2.Apartamenti perbehet nga ambjent ndenje gatim ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi jug-lindje, hapsira te bollshme. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon Certifikate pronesie.Cmimi 85.000 euro. Cel. 0684109062. e-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 2 banjo, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/05/2019
85.000,00 euro

NE MYSLYM SHYRI

shitet 2+1 | 101 M2 | 84.000 Euro

Ne katin e trete te nje pallati ekzistues pese katesh, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, korridor, tualet, ambejnti i kuzhines dhe salloni. Apartamenti eshte bosh. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, 101 M2

Botuar më 20/05/2019
84.000,00 euro

NE DON BOSKO

prane Vizion+ , ne nje objekt te ri | 103.5 M2 | 85.600 Euro

Shitet 2+1, ne katin e shtate dhe te parafundit te objektit. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit secila me ballkon, 2 tualete dhe dhomen e ndenies me ambjent gatimi te vecante. Planimetria eshte perfekte drejtkendore dhe hapesirat jane shume mire te shrytezuara. Shitet me garazh, 103.5 M2

Botuar më 20/05/2019
85.600,00 euro

NE FRESK

ne nje pallate te ri 6 katesh me ashensor | 104.4 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, i mireorganizuar me nje soxhorno spacioze gjysem te vecuar dhe te ndricuar, dy dhoma optimale, tualet dhe nje ballkon me nje pamje te lire te tiranes i cilili aksesohet nga holli I ndenjes dhe nga dhoma e gjumit . Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe ne ndertim shume cilesor. Eshte i orientuar Jug-Perendim, cka i jep ngrohtesi dhe drite gjate gjiithe dites, 104.4 M2, Apartamenti disponon certifikat pronesie

Botuar më 20/05/2019
60.000,00 euro

SHALLVARET

Shallvare | 70 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1 i mobiluar, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shtepia eshte e mobiluar me cdo pajisje

Botuar më 20/05/2019
350,00 euro/muaj