Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 2+1
Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda, shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda, 122 M2, 118.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: shume e mire, kati 12, ashensor
1 ballkon, verande, vendparkim
Përshkrim

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dhe garazhd 24 m2.Perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenie, tualet me dritare dhe ballkon verande me pamje panoramike.Ndertim i sigurte, punime cilesore, dhoma me parket, vetrata termike me grrila.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 118.000 euro. INFO. 0684109062, E-mail. [email protected], 122 M2, 3 ambjente, kati 12, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

118.000,00 euro

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)