Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

NE INSTITUT

tek universiteti | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 10, i mobiluar, gjendja: shume e mire, per te huaj dhe vendas

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

RR. 5 MAJI

prane Tregut te Medreses | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, pallat ekzistuese, e pershtatshme per familje ose studente

Botuar më 19/11/2019
30.000 leke/muaj

OKAZION ! BULEVARDI ZOGU I

afer Shkencave Natyres | 80 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 80 m², pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pa perdorur me par, kondicioner, tualet, ballkon., 80 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
37.000 leke

DON BOSKO

Afer Vizion Plus | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1+Garazh I perfshire ne cmim, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 120 m², i mobiluar totalisht ne menyre moderrne, parket, 2 kondicioner, 2 tualete me dritare, 2 ballkone., 120 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro

KODRA E DIELLIT

Afer Shen Eleonores | 90 M2 | 43.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, 2 kondicioner, tualet, ballkon., 90 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
43.000 leke

21 DHJETORI

prane mondialit | 105 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar me kushte bashkohore, preferohen famiilje, 105 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
35.000 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

Afer GLOBE | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualet me dritare., 85 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
350,00 euro

KOMUNA PARISIT

Tek Lulishtja | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, kondicioner, tualet, ballkon., 85 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
40.000 leke

ALI DEMI

TEK AZILI PLEQVE | 94 M2 | 79.900 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 94 M2, kati 2

Botuar më 19/11/2019
79.900,00 euro

TE STADIUMI QEMAL STAFA

Jepet me qira | 100 M2 | 500 Euro

Apartament 2+1+2 tualete, 100 M2, kati 4.Pallat i ri.Apartament i mobiluar me cdo gje.Punime shume cilesore.

Botuar më 19/11/2019
500,00 euro/muaj
)