Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E ELBASANIT

RRUGA E ELBASANIT | 85 M2 | 260 Euro

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.Apartamenti eshte bosh, k...

Botuar më 27/01/2020
260,00 euro/muaj

BLLOK

Prane viles 31 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, i arreduar me kushte shume te mira bashkohore, 90 M2, 4...

Botuar më 25/01/2020
400,00 euro/muaj

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

TEK KMY-JA

Rr. "Tre deshmoret", pallatet E 88 | 70.1 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 e adoptuar ne 2+1, 70.1 M2, 70.1m², kati 4, me hipoteke. Me ashensor, shkalla me dritare.

Botuar më 29/01/2020
45.000,00 euro

KODER INSTITUTI BUJQESOR I KAMZES

Shitet Ap.2+1 ne Koder Instituti Bujqesor i Kamzes | 88 M2 | 47.000 Euro

Shitet 2+1 me nje sip te brendshme 88.5 m2,apartamenti eshte ne Katin e 7-te jo i fundit ne nje pallat te ri me ashensor dhe me punime cilesore,apartamenti ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjithe dites,per me shume info telefononi, 88 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
47.000,00 euro

RR.DALIP TOPI

Rruga perballe lokal Stokholm | 70 M2 | 45.000 Euro

Apartamenti eshte i pershtatur ne 2+1, pallati Ri, 70 M2, kati 4, totali i kateve 5, ashensor, vendparkim, telefoni ne nr:0673000155

Botuar më 28/01/2020
45.000,00 euro

FILLIMI I RRUGES 5 MAJ

Perball me tregun e medresese | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, e pershtatshme dhe per biznes ose magazine

Botuar më 28/01/2020
40.000 leke/muaj

ELBASAN, RR.MEHMET BARJAKTARI

Lagja Brigada 17s | 68 M2 | 40.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 68 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me nje aneks dhe sallon,me tapi te rregullt dhe te viteve te fundit.

Botuar më 28/01/2020
40.000,00 euro

RRUGA PASHO HYSA

tek markata e vjeter, banesa nr. 58 | 75 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet per ndarje qeraje, 2+1 ne shtepi private, 75 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
8.000 leke/person

PRANE UET

Prane UET | 90 M2 | 98.000 Euro

90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 29.000 euro dhe me pas 380 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
98.000,00 euro

TEK PALLATI GINTASH AFER HOTEL RELAKSIT

afer hotel relaksit | 107 M2 | 78.110 Euro

107 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 23.400 euro dhe me pas 277 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
78.110,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Rruga Dritan Hoxha | 111 M2 | 88.000 Euro

111 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 26.400 euro dhe me pas 310 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
88.000,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

Perballe shkolles Lidhja e Prizrenit | 75 M2 | 72.000 Euro

75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Buz rruge Mundesi financimi me nje parapagese prej 22.000 euro dhe me pas 255 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
72.000,00 euro
)