Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe t...

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

NE QENDER TE KAMZES, BULEVARDI BLU

pallati ri mbi Raiffeisen Bank, perballe viles 23 | 108 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament okazion, 108 M2, 1 banjo, gjendja: e re, sallon i madh dhe me shume...

Botuar më 21/01/2019
42.000,00 euro

DON BOSKO

Apartament 2+1 tek Hotel Ferrari | 93 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën Don Bosko pas Hotel Ferrarit. Apartamenti është I po...

Botuar më 15/01/2019
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Swiss Bar | 130 M2 | 73.200 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje...

Botuar më 14/01/2019
73.200,00 euro

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 105 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 14/01/2019
69.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 14/01/2019
54.000,00 euro

LAPRAKE

Rr. Lord Bajron tek stacioni i autobuzit | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

TEK STADIUM SELMAN STERMASI

prane pallatit qe ka bere Ferrari, | 72 M2 | 350 Euro

Shitet 2+1, 72 M2, kati 1, e pershtatshme per biznes

Botuar më 23/01/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

mbrapa qendres Globe | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: e rikonstruktuar, kuzhina e kompletuar

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

Te ish Kinema Dajti | 73 M2 | 79.000 Euro

Apartament i organizuar në: 2+1+tualet+Ballkon sipërfaqe 73 m², kati i 4-rt banim.në pallat 5 katesh ekzistues i rikonstruktuar.Orientim; lindje-perendimMe certifikate pronesie, 73 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100 m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties.Cel:0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 23/01/2019
79.000,00 euro

TE ASTIRI

mbrapa Alfa bank | 120 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri, pa hipoteke, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/01/2019
60.000,00 euro

AFER XHAMLLIKUT

rruga Xhanfize Keko, prane Rossman Lala | 99 M2 | 97.000 Euro

Shitet 2+1 i sapo rinovuar nga e para., 99 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, investim te brendshme shume cilesore dhe kuzhine moderne, hipoteke 87 m2

Botuar më 23/01/2019
97.000,00 euro

MISTO MAME

Pallatet Cabej | 100 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1+2, 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, .

Botuar më 23/01/2019
59.000,00 euro

LGJ 5, RRUGA KADRI PIRRO DURRES

Tek Ish rajoni I Policise, ngjitur me shkollen "Kushtrimi I Lirise". | 75 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1 e pershtatur ne 2+1, 75 M2, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2019
42.000,00 euro

KAMEZ

perballe viles 23, pa vajtur te komisariati | 107 M2 | 42.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, 1 banjo, total, pallat i ri dhe cilesor, plot drite dielli dhe organizim shume i mire i dhomave. Kati 5 me ashensor

Botuar më 23/01/2019
42.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Hilton hotel , ne krah te kompleksit delijorgji | 95 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 95 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar totalisht ne kushte teper komode,pallat i ri teper cilesor , me garazhd nen toke. - Chicago Imobiliare

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro/muaj