Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! TEK STACIONI TRENIT, PRANE QENDRES, NE HYRJE TE BULEVARDIT TE RI,

shiten 2 ambiente banimi 1+1 (korridor, tualet, verande) dhe (garsoniere + tualet). Shiten te dyja bashke 75.000 Euro! | 103 M2 | 75000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Okazion! Tek stacioni trenit, prane qendres, ne hyrje te bulevardit te ri,, shiten 2 ambiente banimi 1+1 (korridor, tualet, verande) dhe (garsoniere + tualet). Shiten te dyja bashke 75.000 Euro!, 103 M2, 75.000 euro
Përshkrim

Sip. totale 103m² (65.5m + 37.5m), secila me hipoteke me vehte. Per arsye te vend ndodhjes hyrjet jane lehtesisht te dhenshme me qera (25.000 leke dhe 18.000 leke)., 103 M2, Te dyja hyrjet posedojne oborr rreth 100m² pa hipoteke i cili ne rast te prishjes sipas planit te rregullimit mund te kthehet letesisht ne 3 dyqane. Adresa: Rr. "Karl Gega".

75.000,00 euro

Botuar më 13/06/2019

Telefon