Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! TEK SHESHI "WILLSON" SHITET 2+1 ME HIPOTEKE!

NE QENDER TE TIRANES, | 100 M2 | 1 Euro
Përshkrim

Shitet ap. 2+1 sallon i madh ndenje, totalisht i rikonstruktuar, shtruar me parket Ahu, mobilim dhe arredim modern, muret me termoizolim, sistem kondicionimi me inverter,, 100 M2, 3 ballkone, ballkon me pamje nga sheshi, (çdo lehtesi qe i duhet nje familje e ka vetem 2 hapa larg nga: shkolla, dyqane, restorante, etj). Me hipoteke.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
OKAZION! TEK SHESHI "WILLSON" SHITET 2+1 ME HIPOTEKE!, NE QENDER TE TIRANES,, 100 M2, 1 euro
3 ballkone
1,00 euro

Botuar më 17/06/2018

Telefon