Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

TEK BRRYLI

tek shkolla : Niket Dardani | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e mobiluar ne menyre perfekte , diell 24 ore lindje perendim

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

prane shkolles 9 vjecare "Naim Frasheri" | 70.1 M2 | 63.090 Euro

Shitet ap. 2+1, 70.1 M2, kati 9, ashensor, me ballkon, mobilim i ri dhe cilesore si dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake te reja, me hipoteke

Botuar më 28/05/2020
63.090,00 euro

HALKIDIKI - GREQI

Nea Potidea | 60 M2 | 3.300 Euro

100 metra larg plazhit, jepet me qera per gjithe sezonin aptament i ri me 2 dhoma gjumi dhe kuzhinë me krevat. WiFi, 2 banjo, 2AC. Jepet për të gjithë sezonin., 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Çmimi 3.300€ eshte per te gjithe sezonin e veres.

Botuar më 28/05/2020
3.300,00 euro/muaj

RRUGA PANDI DARDHA

Ngjitur me tregun Laprak | 70 M2 | 18.000 Leke

Shtepi 2 kateshe kati pare, 70 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, bosh

Botuar më 28/05/2020
18.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI, ISH EKSPOZITA

Myslym Shyri, ish Ekspozita | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 85 m², kati i 4 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 85 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221783

Botuar më 28/05/2020
350,00 euro

TEK MEDRESEJA

jepet me qera | 100 M2 | 30.000 Leke

2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

ALI DEM

Prane Fushes | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke, siperfaqe 72 m², kati 3 jo i fundit, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 72 M2

Botuar më 28/05/2020
64.000,00 euro

RR.TOM PLEZHA

Mbrapa pasticeri Nela | 123 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 123 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Midis "Bar First" dhe Bar "Trëndafili i Bardhë" | 95 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Me parket të ri, me kondicioner te rinj dhe lyerje e re. Shtëpia është në gjendje shumë të mirë akomodimi.

Botuar më 28/05/2020
600,00 euro/muaj

RR."SELAUDIN ZORBA"

mbrapa Fakultetit te Mjeksise | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke
)