Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

ALI DEMI

NGJITUR ME FUSHEN ALI DEMI | 80 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, gjendja: shume e mire, palalt i ri kati 1 me verande,jepet per familjare te rregullt, me kundrabufe

Botuar më 08/07/2020
28.000 leke

RR. "SULEJMAN PASHA", PRANE CIRKUT

ne qender te Tiranes | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, kati 3, bosh,, 100 M2, Ndertim i ri, sistem kapot, punime bashkohore.

Botuar më 08/07/2020
350,00 euro

SULEJMAN PASHA 24, QENDER

200m nga Sheshi "Skenderbej" | 77 M2 | 380 Euro

Apartament i mobiluar. Ndertim i ri. Ka 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, sebashku me ngrenie dhe gatim. Zone shume e aksesushme, dhe ne shumicen e rasteve evitohet perdorimi i automjetit. Ndodhet prane supermarketeve, bareve, dhe sherbime te tjera te nevojshme. Ka mundesi parkimi., 77 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Eshte i mobiluar totalisht. Eshte apartament shume komod.

Botuar më 08/07/2020
380,00 euro/muaj

RR. NJAZI MEKA

tek Fakulteti i Mjekesise | 85 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 08/07/2020
62.000,00 euro

LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 98 M2 | 350 Euro

98 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim i persosur

Botuar më 08/07/2020
350,00 euro/muaj

TEK SELVIA

rruga e Saraceve | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
40.000 leke

UNAZE E RE,

mbas hotel Roland | 105 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 105 M2, 2 banjo, kati II banim, hyrje e mobiluar, korridor.

Botuar më 08/07/2020
27.000 leke

RR FERIT XHAJKO

Nr. 49/1, 300 m nga restorant durresi dhe 700 m nga bulevardi i madh | 109 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 109 M2, i mobiluar, me kushte bashkohore

Botuar më 08/07/2020
300,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tiranë | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1, me vendndodhje ne nje nder zonat me te mira dhe elitare te Tiranes.Apartamenti karakterizohet nga organizim i rregullt I ambienteve ku perfshin,kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet,ballkon me pamje të lirë.Apartamenti eshte I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme për jetesë.Hapësira te bollshme me drite dhe ndriçim natyral., 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/07/2020
30.000 leke/muaj

SHALLVARET

Siper Joni Peci Store | 60 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera shtepia 2+1pjeserisht e mobiluar, kuzhina e mobiluar dhe ka 3 krevate mungojne vetem dollapetshtepia ndodhet ne qender te Tiranes tek Shallvaret 2 kate siper Joni Peci Store, ne kat 4 (jo i fundit)eshte shume e fresket gjate veres dhe e ngrohte gjate dimrit., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 08/07/2020
32.000 leke
)