Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe t...

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

NE QENDER TE KAMZES, BULEVARDI BLU

pallati ri mbi Raiffeisen Bank, perballe viles 23 | 108 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament okazion, 108 M2, 1 banjo, gjendja: e re, sallon i madh dhe me shume...

Botuar më 21/01/2019
42.000,00 euro

DON BOSKO

Apartament 2+1 tek Hotel Ferrari | 93 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën Don Bosko pas Hotel Ferrarit. Apartamenti është I po...

Botuar më 15/01/2019
65.000,00 euro

RR. EDUART MANO

prane Kopshtit Zoologjik | 120 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2019
250,00 euro/muaj

RR. "KARL GEGA",

50m nga Unaza, prane ish stacionit te trenit, | 102 M2 | 77.520 Euro

Shitet 2+1, 102 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. I pershtatshem per banim ose biznese te ndryshme private

Botuar më 24/01/2019
77.520,00 euro

RR. “3 VELLEZIT KONTI”,

prane UNT | 80 M2 | 30.000 Leke

Ngjitur me stacionin e autobuzit, jepet me qera 2+1, kati I, 80 M2, shtepi private, e kompletuar, uje dhe drita 24 h. Preferohen familjare.

Botuar më 24/01/2019
30.000 leke

BLV "ZOG I", NE HYRJE TE BULEVARDIT TE RI,

ne palla tte ri, | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1+holl i madh, ambient gatimi me vehte, 100 M2, kati 2, hyrje totalisht e mobiluar me te gjitha paisjet e reja, ambient bashkohor.

Botuar më 24/01/2019
350,00 euro

PERBALLE SHKOLLES

"HARY FULTS", | 90 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1+ambient gatim e ngrenie me vehte, 90 M2, 2 banjo, kati IV ne pallat ekzistues, me hipoteke.

Botuar më 24/01/2019
70.000,00 euro

RR. "DON BOSKO"

(rruga Albanopolis), pallati 4 gryket | 119.4 M2 | 77.610 Euro

Shitet 2+1 e modifikuar ne 3+1, 119.4 M2, kati 2, 2 banjo, ballkon 9m² i mbyllur me vetrate xhami, me hipoteke, me ashensor, me oriontim lindje perendim, bosh. I pershttashem per zyra, avokati, klinik etj. Cmimi okazion

Botuar më 24/01/2019
77.610,00 euro

ALI DEM

Mbrapa maternitetit, ngjitur me azilin e pleqeve | 102 M2 | 79.560 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me punime cilesore dhe me planimetri te rregullt, orientimi lindeje, 102 M2, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 24/01/2019
79.560,00 euro

APARTAMENT ELITAR TE BULEVARDI ZOGU I PARE

50 metra posht fakultetit te shkencave te natyre | 180 M2 | 175.000 Euro

Shitet apartamnet lluksoz ne katine 10 te nje pallati te ri me ashensor i cili ndahet ne 1SALLON,1 DHOME NGRENIE,2 DHOMA GJUMI,2BANJO,1 BALLKON, DHE NJE VERAND PREJ 80M2, 180 M2, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ME HIPOTEK,

Botuar më 24/01/2019
175.000,00 euro

LAPRAKE

Rr. Lord Bajron tek stacioni i autobuzit | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

TEK STADIUM SELMAN STERMASI

prane pallatit qe ka bere Ferrari, | 72 M2 | 350 Euro

Shitet 2+1, 72 M2, kati 1, e pershtatshme per biznes

Botuar më 23/01/2019
350,00 euro/muaj