Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! RR. NDRE MJEDA

Star Construction, i cili eshte me ashensor, me kamera sigurie, 2 kate te nendheshme me vendparkimet | 112.89 M2 | 102000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
OKAZION!!! Rr. Ndre Mjeda, Star Construction, i cili eshte me ashensor, me kamera sigurie, 2 kate te nendheshme me vendparkimet, 112.89 M2, 102.000 euro i diskutueshem
Ashensor
Përshkrim

Shitet 2+1+2 tualete dhe 1 garazh 15.000euro, mundesi riorganizimi sipas deshires, me hapesira te bollshme dhe me forma kuadratike, ambjent ndenje me lozhe, ambjent gatimi, 2 tuelete njera me dritare. kati 4 nga toka, 112.89 M2, ashensor, 2 dhoma gjumi, Orientimi Jug-Lindje ben te mundeson ndricim dhe ngrohje natyrale per pjesen me te madhe te dites. Post parkimi ne kati e pare nentoke(-1)sip 24.68m². Cmimi i hyrjes eshte Okazion

102.000,00 euro

Botuar më 14/10/2019

Telefon
)