Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! RR. "KRISTOFORIDHI", PALLATI 17 KATESH,

ngjitur me Prokurorine e Pergjithshme, mbrapa 9 katesheve | 122 M2 | 158600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
OKAZION!!! Rr. "Kristoforidhi", pallati 17 katesh,, ngjitur me Prokurorine e Pergjithshme, mbrapa 9 katesheve, 122 M2, 158.600 euro
I mobiluar, kati 12
Përshkrim

Shitet 2+1, 122 M2, kati 12, i mobiluar, me 2 ashensor/. Me pamje nga dajti dhe qendra. Me hipoteke.

1.300,00 euro/m²

Botuar më 11/09/2019

Telefon