Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

QENDER, RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamise | 92 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 2, me dokumenta te rregullta, pallat i ri

Botuar më 21/05/2018
110.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Unaze e vjeter | 82 M2 | 69.000 Euro

Shitet 2+1, 82 M2, kati 5, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, ka ambjent ngrenje, ambjent dushi me vete nga banja, orientimi veri-jug

Botuar më 21/05/2018
69.000,00 euro

RR. BESA

ne afersi te stacionit trenit | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

TE FRESKU,

ngjitur me restorantin | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 1 ambjent, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

RR. ALI DEMI

Pallati ngjitur me tregun elektrik pane fushes, ali demi | 80 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Me hipotek, pallati ekzistues

Botuar më 21/05/2018
65.000,00 euro

RRUGA BARRIKADA

PERBALL FAKULTETIT TE SHKENCAVE TE NATYRES | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar, e pershtatshme per 4 vajza (studente ose djem)

Botuar më 21/05/2018
35.000 leke

OKAZION !! RRUGA LLUKE KACAJ

AFER FARMACISE 10, PAS SPITALIT AMERIKAN | 114 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 114 M2, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, me dokumenta te regullta, pallat i ri

Botuar më 21/05/2018
75.000,00 euro

PRANE OXHAKUT DHE AMBULANES NR.10,

hyrje ne rruge kryesore, | 140 M2 | 126.000 Euro

Shitet apartamenti ndertes e re e viteve te fundit, me pamje xhami nga rruga kryesore. Me çertifikat pronesie, kati 2, 140 M2, Arredim totalisht i ri. Parkim nga para dhe pas nderteses. I pershtatshem per banim dhe biznese te ndryshme. Kjo oferte eshte vetem per 2 jave.

Botuar më 21/05/2018
900,00 euro/m2

DURRES, TEK CURRILAT, PRANE ARAGOSTES,

me pamje nga deti, ngjitur me universitetin Aleksander Moisiu, ne pallat te ri te pabanuar me pare, | 107 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 9, 2 ballkone, punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke.

Botuar më 21/05/2018
80.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

KRYQEZIM KOMUNA E PARISIT | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5 i mobiluar, 78 M2

Botuar më 20/05/2018
300,00 euro/muaj