Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE ZGJATIM TE BULEVARDIT TE RI,

ne ane te trotuarit | 75 M2 | 232500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Ne zgjatim te bulevardit te ri,, ne ane te trotuarit, 75 M2, 232.500 euro i diskutueshem
Kati 1
Përshkrim

Ne shitet 2+1, 75 M2, kati 1, shume e pershtatshme dhe per biznes privat. Me hipoteke.

3.100,00 euro/m²

Botuar më 05/11/2019

Telefon
)