Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

VARRI I BAMIT

Prane Lokalit te Dine Camit | 80 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe te brendshme 73m2 + 7m2 depo ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh ne zone ndermjet Varrit te Bamit dhe kryqezimit te Oxhakut mbrapa lokalit te Dine Camit. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte totalisht e rikonstruktuar i ndare: 1sallon, 2dhoma gjumi, 1 banjo, 1 vallkon, dhe nje depo.orientimi, lindje-perendim, 80 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me certifikat

Botuar më 28/05/2020
60.000,00 euro

RRETH QENDRES TE TIRANES

ZONA NDRYSHME,RR M.SHYRRI,BLLOK,VASIL SHANTO,RR KAVAJES,DURRSIT,BARRIKADAVE,LIQENI ARTIFICIAL, K.PARISIT,K.DIELLIT, 21 DHJETORI,DON BOSKO,RR ELB, ST.DINAMO,RING,GLOBE,SH.WILSON ETJ | 98 M2 | 250 Euro

Jepen me qera DISA apartamente 1+1 dhe 2+1 ne zona, siperfaqe, kate banimi dhe cmime te ndryshme, duke filluar nga 250€ - 500€/muaj, ne pallate te reja me ashensor ose ne ndertesa ekzistuese, te kompletuar dhe me punime cilesore, 98 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, te mundet tju dergojme disa fotografi per ndonje prej tyre dhe per nje vizite ne prone

Botuar më 28/05/2020
250,00 euro/muaj

UNAZA E RE,

perball karburant Kastratit | 105 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
27.000 leke

BULEVARDI I RI

PAS NENSTACIONIT ELEKTRIK, Rr. "Gezim Kaceli" | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati I shtepi private, 120 M2, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi e re, preferohen familjare ose vajza

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

21 DHJETORI

Te Market Joena | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2WC+verande pallat i ri ashensor• Apartamenti është i organizuar në: sallon shume te bollshëm me kuzhinë gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor te madh,2 tualete dhe verande•I mobiluar totalisht, dy muaj parapagim, preferohen kliente afatgjate, 120 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Rejis. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 27/05/2020
300,00 euro/muaj

PRANE PALLATIT ME SHIGJETA

Buze rruges kryesore | 120 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar trotalisht me cdo gje, kondicioner. Preferohen familjare aftagjate. Dy muaj parapagim, 120 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, Agjensia Rejis. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 27/05/2020
32.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Pas Shkolles Sabaudin Gabrani | 76 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 2+1+aneks+depo ne pallat ekzistues me hapesira shume te mira. Me hipoteke te rregullt, 76 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Agjensia Rejis Properties. Adresa e zyres: Kryqezimi i 21 Dhjétorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 27/05/2020
62.000,00 euro

TEK FRESKU

tek Rruga Thesarit | 82 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m², me Hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me kredi.Shitet 45.000 euro me mobilim., 82 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2020
45.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 74 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, 2 ballkone, orientimi Lindje – Jug, shitet pjeserisht i mobiluar,, 74 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111167

Botuar më 27/05/2020
84.000,00 euro

LIBRI UNIVERSITAR,

tek ish Kolonat | 85 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, i mobiluar, jepet per te huaj

Botuar më 27/05/2020
700,00 euro
)