Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, ASTIR

Prane Big Market, perballe me kompleksin Molla | 110 M2 | 290 Euro

Apartament 2+1, i mobiluar shume mire, me 3 kondicionere., 110 M2, kati 8, totali i k...

Botuar më 16/01/2021
290,00 euro

SUPER OKAZION!!! RRUGA KOSOVAREVE

buze rruges | 131 M2 | 139.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete + garderobe. Sip, 131 M2, kati 9 jo i fundit. Pallat ...

Botuar më 11/01/2021
139.000,00 euro

LIQENI I THATE

Buze liqenit. | 94 M2 | 115.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ,vije e pare. Me hipoteke., 94 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/01/2021
115.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruge kryesore | 105 M2 | 600 Euro

Pallat i ri. Shume mire e mobiluar. Godine e mire-administruar., 105 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 16/01/2021
600,00 euro/muaj

BULEVARDI I RI, ASTIR

Prane Big Market, perballe me kompleksin Molla | 110 M2 | 290 Euro

Apartament 2+1, i mobiluar shume mire, me 3 kondicionere., 110 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
290,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruge kryesore | 105 M2 | 600 Euro

Pallat i ri. Shume mire e mobiluar. Godine e mire-administruar., 105 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 16/01/2021
600,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Buze liqenit. | 94 M2 | 115.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ,vije e pare. Me hipoteke., 94 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/01/2021
115.000,00 euro

21 DHJETORI

Kontakt | 120 M2 | 130.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje ne kopleksin KONTAKT, 120 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lartesia 3.5m ,orientim Jug Perendim,zolim termik me lesh guri,Izolim akustik me lesh dhe kapote,vaske me hidromasazh.130.000 Euro Total, 120 M2, 2 banjo

Botuar më 16/01/2021
130.000,00 euro

KRISTAL CENTER

tek kristali | 110 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 110 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 16/01/2021
28.000 leke/muaj

SHALLVARET

super lokacion. | 75 M2 | 480 Euro

Jepet me qera apartament me 3 ambiente, 1 tualet, kati 3 tek shallvaret. Apartamenti eshte rikonstruktuar se fundmi me cdo gje te re, parket, dyer lyerje etj. per me shume na kontaktoni., 75 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/01/2021
480,00 euro

APARTAMENT 2+1 GJIRI I LALEZIT

Kompleks Lura 2. | 83 M2 | 87.000 Euro

Shitet super apartament ne Gjirin e Lalezit.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 83 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tulaet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik.Apartamenti posedon dhe bacen e cila eshte e hipotekuar dhe e gjelberuar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 83 M2, 1 banjo

Botuar më 16/01/2021
87.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

. | 135 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 135 m2 neto dhe 123 m2 bruto.Apartamenti shitet bosh.I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume na kontaktoni., 135 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
140.000,00 euro
)