Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE RRUGEN NDRE MJEDA

ne nje nga Rezidencat me cilesore | 151 M2 | 170000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Ne Rrugen Ndre Mjeda, ne nje nga Rezidencat me cilesore, 151 M2, 170.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament duplex. Kati 8 dhe 9. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i pabanuar me pare. Pozicioni jug lindje, 151 M2, (mundesi financimi deri ne 70% te vleres). Agjensi Rexhina

170.000,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
Email
)