Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!!

Unaza e Re | 101 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2+garazh te perfshir ne cmim ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat....

Botuar më 15/06/2019
68.000,00 euro

UNAZA E RE

prane rrotondove, mbi bar Orkidea | 112 M2 | 35.000 Leke

2+1, i mobiluar mire, me kondicioner., 112 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, as...

Botuar më 15/06/2019
35.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes | 118 M2 | 118.000 Euro

Shitet okazion apartament me punime cilesore, orientimi jugperendim, me hipoteke, buz...

Botuar më 13/06/2019
118.000,00 euro

OKAZION RRUGA E ELBASANIT

3 minuta larg 7 Xhuxhave, te liceu Artistik, perballa ish drejtoris se Higjenes | 74 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 74m2 ne katin e 4 banim ose te 5 ( jo i fundit )n...

Botuar më 13/06/2019
66.500,00 euro

OKAZION. TE VILAT GJERMANE 650 EUR/M2

rruga Fuat Toptani | 110 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartamenti i ri, 110 M2, 2 banjo, ne pallat te sapo ndertuar me ashensor, 100...

Botuar më 13/06/2019
72.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim | 76.6 M2 | 67.000 Euro

Me hipoteke, orientimi jug, 76.6 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjum...

Botuar më 10/06/2019
67.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES KOMUNA E PARISIT

tek Kompleksi Kika i ri | 107 M2 | 138.000 Euro

Shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete, 107 M2, Kati 8. Pallat I ri me hipoteke. Punime shume cilesore, sistem ngrohje –ftohje, me parket dhe mobilim shume cilesore.

Botuar më 17/06/2019
138.000,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO

shitet | 110 M2 | 175.000 Euro

Apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete, 110 M2, Kati 5. Pallat i ri me hipoteke. Ndertim i ri i vitit 2016. Punime dhe kompletim super cilesore. Sistem ngrohje ftohje qendror.

Botuar më 17/06/2019
175.000,00 euro

BERAT

rr. "Ymer Berati", prane ambulances se Lagjes Clirimi | 90 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 2+1, 90 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire, Me hipoteke te rivleresuar

Botuar më 17/06/2019
4.500.000 leke

RR. “BARDHYL”, P. 18,

prane shkolles Kongresi Lushnjes | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, (lutemi telefononi mbas ores 17:00). Çmimi

Botuar më 17/06/2019
30.000 leke

LAPRAKE

Prane HOTEL RELAX | 107 M2 | 490 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne Laprake prane Hotel Relax. Apartamenti ka nje siperfaqe 107 m2, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh me ashensore. Ambienti eshte i organizuar ne 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe ballkon. Disponon mobilim bashkohore, parkete, kondicioner, dhome tharje, jacuzzi, ndricim led etj. Cmimi 500 Euro. Per nje vizite ne prone kontakto, 107 M2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 17/06/2019
490,00 euro

YZBERISHT

Bulevardi Kashar , perballe Farmaci Florit | 110 M2 | 58.300 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/06/2019
58.300,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Harry Fultz, Gazeta Panorama | 114 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 114 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/06/2019
400,00 euro

KTHESA E KAMZES

200 m larg Garden City | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 5, ashensor, kati III, me ashensor, k/bufe.

Botuar më 17/06/2019
15.000 leke

UNAZA E RE

Tek karburant Kastrati, dy Rotondot | 134 M2 | 93.800 Euro

Shitet 2+1, 134 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, me dritare,shkalla me ndricim natyral, me kundrabufe, pozicion fantastik per zonen, me Hipoteke.(Jo Agjensi)

Botuar më 17/06/2019
93.800,00 euro

RR. KAVAJES

prane Kishes Katolike | 103 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, me hipoteke

Botuar më 17/06/2019
140.000,00 euro