Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

100 m, poshte vila L | 121 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, me verande., 121 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ash...

Botuar më 23/04/2019
59.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 103.9 M2 | 72.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.9 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
72.000,00 euro

RRUGA KRISTO PANO

Astir, Tirane | 146 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 146 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 25/04/2019
300,00 euro/muaj

RR. “ALEKSANDER MOISIU”

Kinostudio | 98 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 98 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati II, bosh.

Botuar më 25/04/2019
22.000 leke

ASTIR,

FILLIM | 116 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 116 M2, kati 7, i mobiluar, preferohen student

Botuar më 25/04/2019
300,00 euro

UNAZA E RE

dy rotondot perball supermarket well | 90 M2 | 30.000 Leke

Apartamenti ka kubature shume te mire eshte i mobiluar dhe lehtesishte i aksesueshem nga rruga kryesore.apartamenti jepet vetem per familjare dhe ka kusht dya muaj parapagim nje muaj garanci.apartamenti ka dhe nje dhome bosh., 90 M2, 5 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA E ULLINJVE, L 4

Qendra | 57 M2 | 100 Euro

57 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
100,00 euro/muaj

VILAT GJERMANE

Prane Universitetit nderkombetar | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, Ambjenti eshte i kompletuar,free wireless, 90 M2, kati 4, totali i kateve 4, vendparkim

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke/muaj

LIQENI I THATE

150m nga Restorant Peti | 140 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, 140 M2, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me hipoteke dhe rivleresim. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 25/04/2019
155.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

TEK BERBERI | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, shtepi private

Botuar më 25/04/2019
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamis | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri

Botuar më 25/04/2019
300,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Njesise Bashkiake nr.9 | 128 M2 | 166.400 Euro

Shiten dy apartamente ngjitur, 128 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Aktualisht te dy apartamentet jane me qera per zyra. Jo agjensi imobilare. Cmimi per nje apartament

Botuar më 25/04/2019
166.400,00 euro