Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SAMI FRASHERI

Ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri | 97 M2 | 174.600 Euro

Shietet apartament 2+1 .pallat i ri i sapo perfunduar ndertim i 2020 me standarte .or...

Botuar më 07/07/2020
174.600,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE KUQE

RRUGA RIZA CEROVA, pallati Colombo | 101 M2 | 98.980 Euro

Shitet ap. 2+1 ne pallat te ri, 101 M2, kati 1, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, Me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 13/07/2020
98.980,00 euro

KODRA E DIELLIT

Perballe misionit eleonor ne krah te supermarket Aldi | 100 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament ne katin e parë banim ose të dytin të pallatit.Apartamenti është i mirë investuar dhe i organizuar nga një sallon i madh në të cilin përfshihet dhe zona e gatimit,2 dhoma,1 tualet dhe 2 ballkone.Mundesi per parkim nje makine per cdo familje ne ambientet e jashtme të pallatit, është me certifikat pronësie, 100 M2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shitet dhe e pamobiluar me cmimin 84000 Euro i diskutueshem

Botuar më 13/07/2020
89.000,00 euro

MIDIS SHKOZES DHE FRESKUT

ne fund te rruges Fehim Ibrahimi | 121 M2 | 59.290 Euro

Shitet apartament 2+1, pjese e nje kompleksi te Ri, 2 banjo me dritare, ballkon dhe shume drite, 121 M2, Apartamenti shikon nga Jug-lindja kati i 3-t, pallati ka 5 kate, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale. Me hipoteke

Botuar më 13/07/2020
59.290,00 euro

RR. ARTAN LENJA

Inxhinieria e Ndertimit, afer rezidences Kontakt | 105 M2 | 330 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 2, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 13/07/2020
330,00 euro

ISH RESTORANT DURRESI,

prane stacionit te autobuzit | 70 M2 | 57.000 Euro

Shitet 2+1+verande 15m²), sip.apartamenti, 70 M2, kati 2, kati II, bosh e restauruar ne total. Me hipoteke. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 13/07/2020
57.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR

prane Ministrise se Mbrojtjes | 75.6 M2 | 90.000 Euro

Shitet 2+1e ndare ne dy apartamente 1+1 (dhome+kuzhine+aneks+ballkon) dhe garsoniere (korridor, tualet dhe dhome gjumi), sip.totale, 75.6 M2, me dy hyrje dalje secila me vehte, te kompletuara, me hipoteke, aktualisht me qera 48.000 leke. Shitet 90.000 Euro

Botuar më 12/07/2020
90.000,00 euro

SUPER CMIM! RRUGA BARDHYL

prane karburant Fredi, buze rruge kryesore, mbi dyqane | 96 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 96 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, bosh, I pershtatshem per banim dhe per zyra apo ambjente tregtare. Ka funksionuar prej kohesh si klinike dentare

Botuar më 12/07/2020
450,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

buze rruge | 87 M2 | 126.150 Euro

Shitet 2+1, 87 M2, kati 5, 87 M2, kati 5, tualeti me dritare, hyrje e rregulluar dhe mobilkuar. Me hipoteke. 1450 E/m²

Botuar më 12/07/2020
126.150,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA,

siper shkolles Partizani, ngjitur me shkollen 4 Deshmoret, | 65 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 3, i mobiluar, Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 12/07/2020
28.000 leke

RR. "MINE PEZA", PRANE PROKURORISE,

ne nje zone te preferuar me te gjitha facilitetet per nje jetese komode | 116 M2 | 92.000 Euro

Shitet 2+1 (ndertim i vitit 2009), sip, 116 M2, kati 6, 2 banjo, (1 banjo me dritare), organizohet ne: 1 korridor te bollshem, ambient ndenje + gatim, 2 dhoma gjumi, ballkon). Aktualisht e dhene me qera 35.000 leke. Orientim J-L-P. Me hipoteke.

Botuar më 12/07/2020
92.000,00 euro
)