Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 117 M2 | 70.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
70.000,00 euro

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

RR. “MINE PEZA”,

p.146/1 | 85 M2 | 93.500 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 2, bosh, me hipoteke. 1100 E/m²

Botuar më 25/03/2019
93.500,00 euro

RRUGA 3 DESHMORET

yzberisht, perballe Kmy | 76 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 76 M2, i mobiluar

Botuar më 24/03/2019
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e parisit | 108 M2 | 91.000 Euro

Shitet 2+1 108m2 me hipoteke tek Komuna e Parisit, 108 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 24/03/2019
91.000,00 euro

OKAZION!!! MBRAPA POLICISE BASHKIAKE

kompleksi Kotorri, te Fresku | 127.6 M2 | 70.180 Euro

Shitet 2+1, 127.6 M2, kati 1, banim, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 tualete, 1 ballkon i madh, sistem kapot, pallat i ri, ne proces legalizimi

Botuar më 24/03/2019
70.180,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

PRANË PALLATIT TË BRIGADAVE sa kalon Sufren e Ariut | 90 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 1 banjo, totalisht e mobiluar ne menyre bashkohore

Botuar më 24/03/2019
28.000 leke

RR. “JORDNA MISJA”,

tek kompleksi Panorama, | 92.2 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 92.2 M2, kati 9, pothuajse totalisht e mobiluar, arredim i ri, me instalime te vendosura (impianti ciller), dhome garderobe + 1 ballkon. Me pamje nga dielli.

Botuar më 24/03/2019
100.000,00 euro

NGJITUR ME SHKALLET E MINISTRISE SE JASHTME

ne nje pallat te ri 10 katesh, | 111.5 M2 | 133.800 Euro

Shitet 2+1, 111.5 M2, kati 5 teknik, me dy ashensore, me fushepamje shume te mire nga krahu i Ministrise se Jashtme (L) 2 tualete, sistem ngrohje dhe ftohje,soxhorno dhe ballkoni jane shume te medha

Botuar më 24/03/2019
133.800,00 euro

TIRANE

Selvia | 118 M2 | 250 Euro

Pallat i ri, i investuar, orientim perendim, 118 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire - Future Home Ali Demi

Botuar më 23/03/2019
250,00 euro/muaj

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 119 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1 me qira, 119 M2, kati 1, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
350,00 euro/muaj

DURRES

Rajoni i policise | 123.63 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie e ndare me vete dhe 1 tualet. Disponon nje sallon te bollshem nga ku komunikohet me ambjentet e tjera. Ja vlen te permendet se te gjitha ambjentet jane me dritare dhe duke qene e pozicionuar Lindje-Perendim i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites., 123.63 M2, i mobiluar

Botuar më 23/03/2019
65.000,00 euro