Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE INSTITUT

tek universiteti | 100 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Ne Institut, tek universiteti, 100 M2, 300 euro
I mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 10
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 10, i mobiluar, gjendja: shume e mire, per te huaj dhe vendas

300,00 euro

Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email