Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITEN APARTAMENTE ME HIPOTEKE ME ÇMIMET ME TE LIRA NE TIRANE!!

Ndertim me punime teper cilesore | 120 M2 | 1 Euro

Sip. e hyrjeve variojne nga: 55 -, 120 M2, Per me teper informacion lutemi kontaktoni...

Botuar më 14/02/2019
1,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 103.17 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 103.17 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ...

Botuar më 07/02/2019
65.000,00 euro

RR. DRITAN HOXHA

pallati Karavan | 108 M2 | 81.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, me hipopteke, rivleresim

Botuar më 16/02/2019
81.000,00 euro

TEK FRESKU

RRUGA MUHAMET DELIU | 97 M2 | 43.000 Euro

SHITET APARTAMENT 2+1, 97 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, apartamenti shitet i mobiluar totalisht , pa hipoteke . - Chicago Imobiliare

Botuar më 16/02/2019
43.000,00 euro

RR. RIZA CUKA

Laprak | 80 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/02/2019
24.000 leke

KOMUNA PARISIT

Tirane | 92 M2 | 400 Euro

Jepet apartament me qira 2+1 te Komuna Parisit , me nje organizim perfekt te ambienteve dhe i mobiluar ne menyre bashkohore me cdo paisje te re, ndodhet ne pallat te ri me banore familjare., 92 M2, 5 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/02/2019
400,00 euro/muaj

MYSLUM SHYRI

Myslym Shyri | 121 M2 | 131.000 Euro

Shitet apartament 2+1, ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit te perbashket dhe me dalje ne ballkone , 2 dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkone dhe 2 tualete.Apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte totalisht i mobiluar. Per me shume informacion me kontaktoni ., 121 M2, 7 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
131.000,00 euro

TEK RESTORANT FRESKU

rruga per ne Dajt | 94 M2 | 59.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 16/02/2019
59.000,00 euro

RR. ANDON ZAKO ÇAJUPI

ish Blloku, tek farmaci Daja | 109 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 109 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/02/2019
120.000,00 euro

SIPER KRISTAL CENTER

prane Big Market | 90 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, 1 banjo, bosh, kuzhina me k/bufe. Çmimi

Botuar më 16/02/2019
22.000 leke

TEK BRRYLI

shitet | 110.6 M2 | 92.904 Euro

Ap.2+1, 110.6 M2, kati 8 banim, me dy tualete, Me hipoteke, ashensor, pjeserisht e kompletuar.

Botuar më 16/02/2019
92.904,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

afer hyrjes | 127 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 127 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/02/2019
45.000 leke/muaj