Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

vila l | 119.5 M2 | 70.505 Euro

Apartamenti disponon dokumentacionte rregullte hipotekor,shperndaje me korridor dhe t...

Botuar më 21/01/2019
70.505,00 euro

NE QENDER TE KAMZES, BULEVARDI BLU

pallati ri mbi Raiffeisen Bank, perballe viles 23 | 108 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament okazion, 108 M2, 1 banjo, gjendja: e re, sallon i madh dhe me shume...

Botuar më 21/01/2019
42.000,00 euro

DON BOSKO

Apartament 2+1 tek Hotel Ferrari | 93 M2 | 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën Don Bosko pas Hotel Ferrarit. Apartamenti është I po...

Botuar më 15/01/2019
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Swiss Bar | 130 M2 | 73.200 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje...

Botuar më 14/01/2019
73.200,00 euro

UNAZA E RE

Prane 2 Rotondove | 105 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 14/01/2019
69.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Viles L | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 14/01/2019
54.000,00 euro

RR. ENGJELL MASHI

tek zona e Kmy | 95 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 95 M2, kati 7, ashensor, ambjent gatimi, 27m² verande, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/01/2019
68.000,00 euro

100M MBI XHAMLLIKUN

pallati i Rossman & Lala, buze rruge | 99 M2 | 93.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 99 M2, kati 3, i mobiluar, punime super cilesore. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 23/01/2019
93.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

prane kopshtit botanik | 106 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament modern , i arreduar me te gjitha paisjet bashkohore, me mundesi parkim, 106 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES,

prane spitalit Nen Tereza, ne pallat te ri | 110 M2 | 1.045.000.000 Leke

Shitet 2+1, 110 M2

Botuar më 23/01/2019
1.045.000.000 leke

SHESHI WILLSON

Tirane | 90 M2 | 360 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pranje bllokut , i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
360,00 euro/muaj

PAS SHKOLLES SE MESME TE GJUHEVE TE HUAJA,

jepet me qera | 100 M2 | 30.000 Leke

2+1, 100 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
30.000 leke

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 80 M2 | 360 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon ndenjeje te rehatshem se bashku me kendin e kuzhines, nje korridor, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe i investuar nga pronaret. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e mundshme si qendra komerciale, shkolla, universitete etj., 80 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
360,00 euro/muaj

YZBERISHT

Prane spitalit american 3 | 74 M2 | 40.700 Euro

Shitet apartament 2+1, 74 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Cmimi eshte 550 euro /m2 deri ne fund te muajit kjo mundsi. Me pas do te jet 650€/m2. Eshte pallat I ri I 2018. Jo bleres me kredi.

Botuar më 23/01/2019
40.700,00 euro

RRUGA E DURRESIT

pallatet Karavan | 108 M2 | 77.760 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, 2 ambjente, 2 banjo, 2 ballkone, një depo, kati parafundit, punuar anësoret me gips, ballkonet me grila e vetrata, ashensor, parkim i garantuar, hipoteke

Botuar më 23/01/2019
77.760,00 euro

RR. "5 MAJI"

ne fund te rruges | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke