Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHTEPI ME QERA - MYSLYM SHYRI

shitet | 100 M2 | 175000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Shtepi me qera - Myslym Shyri, shitet, 100 M2, 175.000 euro
Përshkrim

Apartament 2+1+verande. Sip, 100 M2, + 60 m2 verande.Kati 5. Pallat i ri me hipoteke.Punime dhe kompletim shume cilesore.

175.000,00 euro

Botuar më 14/09/2021

Telefon
Email
)