Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

NE QENDER

NE Qender | 112 M2 | 400 Euro

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: sallon ndenje, dhome cifti me dalje ne ballkon, dhome femijesh me daljen ne ballkon, nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor., 112 M2, 1 banjo, Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 21/09/2018
400,00 euro/muaj

RR. KARL GEGA

bulevardi i ri | 117 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 117 M2, kati 4, bosh, k/bufe

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro

RR. “FERID XHAJKO”

p.59/6 | 90 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1+nje dhome me sallon, 90 M2, me garazhd, apartamenti me hipoteke dhe shtesa ne pritje te hipotekes.

Botuar me 21/09/2018
75.000,00 euro

RR. NIKO AVRAMI

tek shkolla e bashkuar | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, i mobiluar, kati 1

Botuar me 21/09/2018
2.500 leke

DON BOSKO

jepet me qera | 90 M2 | 300 Euro

2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

5 minuta larg qendres | 99 M2 | 360 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1+2 i mobiluar me mobilim moderne, 99 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
360,00 euro/muaj

RR.ALEKSANDER MOISIU

Kinostudio, 50m Mbrapa karburant Alpet(ish elda) | 80 M2 | 55.000 Euro

Pallat ekzistues, me tulla, 80 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/09/2018
55,00 euro

FRESKU

TEK SHKOLLAR | 108 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e freskut ne nje nga lagjet me te mira dhe te rregullta me siperfaqe, 108 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipotek

Botuar me 21/09/2018
57.000,00 euro

RR.GJON BUZUKU

Vila Gold, pa vajtur tek Medreseja | 104 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Hyrja eshte e mobiluar, me ballkon te madh, 1 banjo, 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon ku eshte vendosur dhe hapesira e gatimit.

Botuar me 21/09/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

perballe fakultetit te Mjekesise | 80 M2 | 6.000 Leke

Kerkohen 3 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 21/09/2018
6.000 leke/person