Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

RR. SHEFQET MUASARAJ

mbrapa UET | 95 M2 | 36.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, me kondicioner

Botuar më 16/11/2018
36.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

Shitet Apartament 2+1 tek Medreseja | 82 M2 | 88.000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rruga“4 Dëshmorët” pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim të një pallati të ri me sipërfaqe 82 m2. Apartamenti ka orientim lindje-jug, është në proces hipotekimi. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet • Ballkon • Detaje të tjera: • Pallat I ri, I sapo përfunduar., 82 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/11/2018
88.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

ngjitur me tregun cam, ne qender te Tiranes | 103 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 103 M2, kati 8, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orientimi eshte Jug-Lindje qe ben te jete nje shtepi e ngrohte dhe ndricim natyral. I pajisur me Certifikate Pronesie

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

OKAZION! TEK TREGU ELEKTRIK,

prane kompleksit Grand, | 65 M2 | 650.000 Euro

Shitet 2+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 65 M2, kati 1, hyrje e rregulluar, totalisht e rikonstruktuar, me pamje nga dielli, me hipoteke. Oborr me gjelberim nga Lindja me punime dekorative.

Botuar më 16/11/2018
650.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

Mbrapa postes nr 8 | 85 M2 | 135.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 2, pallat i ri, me hipoteke, aktualisht me qera

Botuar më 16/11/2018
135.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE NJE KOMPLEKS CILESOR | 70 M2 | 78.000 Euro

Apartament cilesor 2+1+banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 77.38 m2, kati 3 (godine 3 kateshe). Çmimi perfshine nje vend parkimi. I sapo perfunduar, 70 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
78.000,00 euro

NE PALASE

DHERMI | 86 M2 | 170.000 Euro

Apartamente 2+1, me sip. truall 100-300 m2., 86 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3 Tirane,

Botuar më 16/11/2018
170.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

Mbi Oslon | 100 M2 | 72.000 Euro

Apartament ne shitje, ne rrugen Naim Frasheri. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Ka 2 ballkone plus nje ambient gatimi. Ndodhet ne nje zone te qete., 100 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
72.000,00 euro

ZOGU I ZI

PERBALLE KARBURANT "GAZHELI" | 110 M2 | 7.000 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje te nje ap.2+1(me ballkon dhe aneks), 110 M2, hapesire e mjaftueshme, e mobiluar ne menyre moderne, drita e uje 24h. Vajza te jete ne maredhenie pune

Botuar më 16/11/2018
7.000 leke/person