Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SITKI CICO

Materniteti i Ri, Brryli | 108.5 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te pajisur me 2 ash...

Botuar më 20/01/2021
90.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Rezidenca 3, pallat i ri , drejt perfundimit. | 95 M2 | 97.500 Euro

Apartament 2+1, tualet me dritare, orientim lindje., 95 M2, kati 3, totali i kateve 5...

Botuar më 20/01/2021
97.500,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1!! RR. "DON BOSKO", PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne pallat te ri | 90 M2 | 75.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, i mobiluar, Ap. i rregulluar, punime cilesore, tota...

Botuar më 19/01/2021
75.000,00 euro

YZBERISHT

Prane bulevardit te ri Astir-Yzberisht, afer me Big Market. | 70 M2 | 230 Euro

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1, i mobiluar,mire me kondicioner., 70 M2, kati 4, t...

Botuar më 16/01/2021
230,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

Jepet apartament me qera 2+1+2 ne Rrugen Mine Peza | 84 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera 2+1+2 tualet me siperfaqe 84 m2 ne Rrugen Mine Peza prane Big Marketit ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri pa ashensor. Organizohet :• kuzhina• salloni (i ndare)• 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon. Ofrohet : • teresisht i mobiluar • ne gjendie te mirë.Çmimi : 35.000ALL +2 garanci, 84 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 22/01/2021
35.000 leke/muaj

RRUGA PANORAMA

Kompleksi i ri tek Hipoteka perballe Gjykates se Krimeve te renda | 98 M2 | 135.000 Euro

SHITET super apartament,super investim,i shtruar i gjithi me parket,i mobiluar me arredim bashkekohor&cilesor,pallat i i ri i 2020, 98 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni

Botuar më 22/01/2021
135.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika | 90 M2 | 330 Euro

Jepet apartament 2+1 ne pallat te ri, hapesire e bollshme ,hyrje e mireorganizuar dhomat me drite mobilim bashkekohore, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
330,00 euro/muaj

ALI DEM

rruga Idriz Dollaku | 91 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ kuzhine te vecuar ne Ali Dem tek rruga Idriz Dollaku. Apartamenti ka siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzitues. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, ballkon, tualet, depo. Orientim JugLindje. Per me shume na kontaktoni., 91 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2021
60.000,00 euro

BULEVARDI I RI

Yzberish, prane Gega Oil. | 112 M2 | 78.500 Euro

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi i ri ne Yzberisht. Apartamenti eshte i restauruar nga e para, i shtruar me parket cilesor, dyert e reja. Izolim kapot. I organizuar ne dhome ndenje te madhe, 2 dhoma gjumi, aneks gatimi, tualet, ballkon. Drejtimi Jug, Lindje. Per me shume na kontaktoni., 112 M2, kati 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
78.500,00 euro

YZBERISHT

Karburant Aneli | 86 M2 | 60.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Yzberishtit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri.Apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhine, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet.I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme, i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teer informacione ne lidhje me pronen mund te kontaktoni., 86 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2021
60.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIKU

Prane xhamise. | 137 M2 | 165.000 Euro

Apartamenti eshte ne katin e 5 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine dhe 2 tualete. Eshte i mobiluar ne menyre moderne. Per me shume me kontaktoni., 137 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
165.000,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga e Ullishtes | 106 M2 | 129.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek liqeni i thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat ite ri me ashensor. I mobiluar ne menyre moderne. Per me shume me kontaktoni., 106 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
129.000,00 euro

21 DHJETORI

Afer me Rr. Kavajes | 75 M2 | 65.000 Euro

Apartament i mobiluar, zone shume e mire, 75 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
65.000,00 euro

SHESHI WILLSON

Prane Kryqezimit | 120 M2 | 400 Euro

Partamenti eshte i arreduar ne menyre moderne ,totalisht i investuar ,kuzhine inkaso kondicioner inverter ,,organizimi korridor shperndares ,sallon ndenje dhome gjumi ndertimi i ri orientim jug lindje ,drite natyrale ne cdo ambient kubature e rregullt.apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme .ideal per familje ose te huaj,, 120 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
400,00 euro/muaj
)