Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FUSHA E AVIACIONIT

Fusha E Aviacionit | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 23/06/2018
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 118 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 118 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 23/06/2018
65.000,00 euro

QESARAKE,LINZE TE THESARI

Shitet apartamenti 95m me siperfaqe te bashket 10m dhe siperfaqe te banueshme 85m+garazh ne Qesarake Linze prane thesarit.Shkaku i shitjes eshte banimi i personit jashte vendit. | 95 M2 | 35.000 Euro

95 M2, kati 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 24/06/2018
35.000,00 euro

KOMBINAT

Rr. "Tanush Frashri", prane shkolles 50 vjetori | 85 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 2+1, 85 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 24/06/2018
6.500.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

mbrapa Diplomat 2 | 70 M2 | 5.750 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje ap 2+1, i mobiluar, aktualisht jane 3 vajza, 70 M2, kati 2, 1 banjo, vile tre kateshe.

Botuar më 24/06/2018
5.750 leke/person

ISH FUSHA E AVIACIONIT

PERBALL SHKOLLES DHORA LEKA | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 130 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 24/06/2018
30.000 leke

RR. "DON BOSKO",

perballe Vision Plus, | 114 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, 2 banjo, ballkon i madh, mobilim dhe arredim i ri, kondicioner, kati II banim. Lirohet ne dt. 1 Korrik.

Botuar më 24/06/2018
50.000 leke

RR. MINE PEZA

perballe me Harry Fultz, ne unaze | 84 M2 | 74.000 Euro

Shitet 2+1, 84 M2, kati 2, pallat ekzistues 5 katesh, teresisht e rikonstruktuar me punime ekstra, shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja pozicion Juglindja

Botuar më 24/06/2018
74.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

ne afersi te AlbTelekomi | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, pallat ekzistues pallat 5 katesh, ne rruge kryesore, kati 4, teresisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar luks, paradhenie 2 muaj

Botuar më 24/06/2018
300,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 100 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, pallat i ri, e kompletuar me te gjitha pajsjet te reja dhe bashkekohore, paradhenie 2 muaj

Botuar më 24/06/2018
1.200,00 euro

BERAT

Prane zjarrefikses, 30 Vjetori | 90 M2 | 6.200.000 Leke

Shtepi e rregulluar. 5 minuta nga sheshi qendror., 90 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/06/2018
6.200.000 leke

21 DHJETORI

Prane Oslos | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 85 M2

Botuar më 23/06/2018
350,00 euro/muaj