Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT.

Rruga VATH KORESHI | 66 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, pallat egzistues. ME HIPOTEKE., 66 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo...

Botuar më 27/06/2020
53.000,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 27/06/2020
99.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!!! KOMUNA E PARISIT

prane qendres Kristal | 138 M2 | 2 Leke

Jepet me qera 2+1, 138 M2, kati 3, ashensor, 2 dhoma gjumi, vendparkim, e kompletuar totalisht me te gjitha paisjet bashkekohore

Botuar më 05/07/2020
2 leke

MEDAR SHTYLLA

Afer Kika1 | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament dupleks 2+1, 75 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Preferohen vetem vajza ne menyre absolute ( jo agjensi ) ose ciftte , per afatgjate , telefonatat shume serioze

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati, perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz mobilim I ri dhe modern, Ka 3 kondicionere, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 04/07/2020
320,00 euro/muaj

RR. "DERVISH LUSHA" (TEK RR 5 MAJI),

poshte Concord Center | 110 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 2, totalisht e mobiluar, internet 24h, arredim modern, e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner, me ballkon. Jepet vetem per studente.

Botuar më 04/07/2020
32.000 leke

RR. “ELBASANIT”,

prane Ambasades Turke | 86 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
17.000 leke

UNAZA E RE

Hotel Roland | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 90 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, .Ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Botuar më 04/07/2020
25.000 leke/muaj

BULEVARDI I RI,

ish Stacioni trenit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar, i pershtatshem per 2 vajza ose moter e vella.

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke

DON BOSKO

pran viva market, pran pallatwve te arabit, kompleksi almak | 81 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartameti 2+1 siperfaqe 81m2 ne katin e 3 te nje pallati 7 kateshbme ashensor, 81 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
67.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

pas shkolles Qazim Turdiu | 106 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 04/07/2020
70.000,00 euro

RR. STIKI ÇICO

tek Brryli | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke
)