Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 117 M2 | 70.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
70.000,00 euro

TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT

Tek inxhinieria e ndertimit | 82 M2 | 300 Euro

Tek inxhinieria e ndertimit jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Ne cmim eshte i perfshire edhe vendparkim. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803., 82 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 26/03/2019
300,00 euro

TEK RRUGA 5 MAJ

afer Concord Center | 80 M2 | 290 Euro

Ap 2+1 me qera, kati 2 me ashensor, mobilim modern dhe te ri, kondicioner, tualet, ballkon, 80 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 26/03/2019
290,00 euro

TEK RRUGA SULEJMAN DELVINA

prane Shtepise se Ofertave | 90 M2 | 400 Euro

Ap 2+1 me qera,kati 3 me ashensor, i mobiluar, kondicioner, parket, tualet, ballkon, 90 M2, 2 muaj garanci. Real Estate EUROPA

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

FRESKU

prane Restorant Fresku, Rruga Muhamet Deliu | 115 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh me k/bufe, kati i 4 me ashensore, 2 tualete, koridor, 2 ballkone, orientim me diell, 115 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
20.000 leke

DON BOSKO

prane Kishes | 85 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar, kati i 5 me ashensor, 2 kondicioner, tualet me dritare, ballkon, orientim nga Lindja, 85 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
250,00 euro

TEK KOMUNA PARISIT

prane Ish New York | 100 M2 | 400 Euro

Ap 2+1 me qera, kati 3 me ashensor, i mobiluar, kondicioner, tualet, ballkon, 100 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

jepet me qera apartament 2+1 | 100 M2 | 450 Euro

Ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne,kati i 3 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, tualet me dritare, ballkon, orientim Lindje-Perendim, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
450,00 euro

TEK LIQENI THATE

rruga Hamdi Sina | 135 M2 | 350 Euro

Ap 2+1 me qera, kati 5 ne pallati te ri me ashensor, i mobiluar, kondicioner, ballkon, tualet, 135 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 26/03/2019
350,00 euro

BLLOK

Rruga Vaso Pasha | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha, kati dyte, kondicioner, tualet, orientim me diell, mundesi parkimi falas para pallatit, 120 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro

QENDER

mbrapa Piazza | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon, garazh me cmim ekstra 50 euro, orientim me diell, 105 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 26/03/2019
400,00 euro