Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA RE

Bar Uniku | 102 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartartamnet 2+1, 102 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 22/08/2019
76.000,00 euro

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

SUPER OKAZION! RRUGA QEMAL STAFA, TEK ISH PROFARMA,

pallati gri, | 118.14 M2 | 141.768 Euro

Shitet ap 2+1, 118.14 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 26/08/2019
141.768,00 euro

SUPER CMIM! PRANE KOMPLEKSIT GRAND

Rr. “Ali Visha” | 126 M2 | 80.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 126 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, pallat I ri, me garazh makine.

Botuar më 26/08/2019
80.000,00 euro

PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE

RRUGA HAMIT SHIJAKU | 91 M2 | 109.200 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke dhe vleresim, orientim nga 4 anet e horizontit

Botuar më 26/08/2019
109.200,00 euro

RR. “DIBRES”,

prane komisariatit nr 4 | 107 M2 | 48.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 8, 2 banjo (te dyja me dritare). Me hipoteke dhe e rivleresuar me çmim 7.9 milion leke. (Pa ashensor). Shitet

Botuar më 26/08/2019
48.000,00 euro

RR. “MARGARITA TUTULANI” (MARKO BOCARI),

PRANE LOKAL "COLOSEU" dhe qendra Nobis, pallati TID, prane liqenit, | 103 M2 | 154.500 Euro

Shitet 2+1+ambient gatimi me vehte me hipoteke, sip, 103 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, hyrje e kompletuar, mobilim bashkohor. Shitet bosh ose e mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 26/08/2019
154.500,00 euro

RR. MEDAR SHTYLLA

Kristal Center | 110 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per familje (4 vete, jo studente/agjenci)

Botuar më 25/08/2019
37.000 leke/muaj

RRUGA "SAMI FRASHERI"

Prane Nobis, pallati mbi supermarketin SPAR | 87 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 87 m², kati i 10-te i banimit, i mobiluar, me orientim nga lindja dhe me pamje fantastike te Tiranes, pallat i mireadministruar, me ashensor dhe kamera sigurie., 87 M2, kati 10, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/08/2019
140.000,00 euro

TEK GARDA

ngjitur me Tirana Bank | 80 M2 | 10.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, ap.2+1, 80 M2, kati 6, i mobiluar, Cmimi pr person

Botuar më 25/08/2019
10.000 leke

RR. “ABDYL FRASHRI”

p.1 | 58.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, kati III, pjeserisht e kompletuar, 58.64 M2, me hipoteke

Botuar më 25/08/2019
75.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane Grepi i Arte | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ap. 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, me te gjitha pajisjet e nevojshme, me kushte bashkohore

Botuar më 25/08/2019
35.000 leke