Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBI LOKAL FRESKUN

ne rrugen Nacionale Kinostudio Daj | 128 M2 | 70400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
MBI LOKAL FRESKUN, ne rrugen Nacionale Kinostudio Daj, 128 M2, 70.400 euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 128 M2, i paisur me certificate pronesie, uje 24h, me ashensor, zone e banuar me dyqane, 10m larg nga autobuzi I zones dhe fare prane 10-15m afer baneses

550,00 euro/m²

Botuar më 23/05/2019

Telefon
Email