Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 103.17 M2 | 63.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
63.000,00 euro

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

DURRES

lagjia 13, plazh, tek rrota e kuqe | 58 M2 | 28.000 Euro

Shitet 2+1, 58 M2, kati 4, ashensor, pjeserisht i mobiluar, Me kontrate porosie nga firma

Botuar më 21/03/2019
28.000,00 euro

RR. THOMA KOXHAJ

Misto Mame, 100m larg Ana Market | 106 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 106 M2, kati 3, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, mobilim bashkohore, me sistem ngrohje ftohje, e shtruar me parket

Botuar më 21/03/2019
25.000 leke

KOPSHTI BOTANIK

ngjitur nga ana e xhamise | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, e pa mobiluar vetem me bufene

Botuar më 21/03/2019
30.000 leke/muaj

VILAT GJERMANE,

ne pallat te ri | 90 M2 | 72.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera-tjetren, sip. 115m² dhe, 90 M2, kati 4, 2 banjo, me hipoteke. Lutemi jo Agjensi.

Botuar më 21/03/2019
72.000,00 euro

GOLEM

prane Hotel Pameba | 66 M2 | 36.300 Euro

Shitet 2+1, 66 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 21/03/2019
36.300,00 euro

LAGJIA "CLIRIMI" LUSHNJE

Te kthesa e Blerimit | 116 M2 | 35.000 Euro

Shitet 2+1, 116 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, punime shume cilesore

Botuar më 21/03/2019
35.000,00 euro

TEK RTSH,

ne nje zone shume te mire, | 145 M2 | 550 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 2+1, 145 M2, kati 5, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar, arredim tepe cilesor dhe bashkohor (1 ambient gatimi; sallon ndenje i madh; 2 dhoma gjumi), preferohen te huaj. info@uptowninvest.com / www.uptowninvest.com

Botuar më 21/03/2019
550,00 euro

KOMUNA E PARISIT

mbi Kristalin, unaza e re, ne rruge kryesore | 132 M2 | 99.000 Euro

Shitet 2+1, 132 M2, kati 7, pallat 9 katesh, 2 banjo, 2 ballkone , e rikonstruktuar per te dyten here, e mobiluar luks. Shitet per arsye emigracioni, me ashensor me hipoteke

Botuar më 21/03/2019
99.000,00 euro

RR. MINE PEZA

perballe me rajonin e policise nr.3 | 84 M2 | 84.000 Euro

Shitet 2+1, 84 M2, kati 2, pallat ekzistues, 5 katesh, +16m² verande teresisht e rikonstruktuar

Botuar më 21/03/2019
84.000,00 euro

MBRAPA 9-KATESHEVE,

ne qender te Tiranes | 85 M2 | 400 Euro

Ne pallat 17-katesh, jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 4, 1 banjo, kuzhine me k/bufe dhe elektroshtepiake, kondicioner. E pershtatshme edhe per zyra

Botuar më 21/03/2019
400,00 euro