Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBI FRESKUN

Qesarak | 88 M2 | 1 Euro
Përshkrim

Shitet 2+1, 88 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, pallat i ri, termoizolim i plote i mureve dhe dritareve, me instalime per ngrohje, Me hipoteke. Mundesim Kredie deri ne 70%!.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
MBI FRESKUN, Qesarak, 88 M2, 1 euro
1 banjo, gjendja: shume e mire, kati 5, ashensor
1 ballkon
1,00 euro

Botuar më 26/05/2018

Telefon