Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 110 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente dhe funskionale., 110 M2, kati 3, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 110 M2 | 1.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente dhe funskionale., 110 M2, kati 3, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE ZGARES KORCARE NE TIRANE (ID 4121741)

Ne zonen e Ali Demit prane zgares Korcare ne Tirane | 98 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 98 m² (80 m² me Hipoteke), kati 4 me ashensor, tualete me dritare, 2 ballkone, orientimi Lindje – Perendim, koridor Shperndares qe lidhe gjithe dhomat.Cmimi 110000 euro., 98 M2, Property ID : 4121741 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
110.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet Apartament tek Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina.Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente., 110 M2

Botuar më 27/10/2021
1.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - PRANE BLLOKUT, RRUGA ISMAIL QEMALI

Prane Bllokut, Rruga Ismail Qemali | 100 M2 | 950 Euro

Jepet Apartament 2+1 me qira, prane Bllokut, Rruga Ismail Qemali.Apartamenti ka siperfaqe 100 m2.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet., 100 M2

Botuar më 27/10/2021
950,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - RR.KAVAJES

prane Kompleksit Delijorgji | 110 M2 | 500 Euro

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.Ju ftojme per nje vizite ne prone.Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!, 110 M2, kati 8, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT NE TIRANE (ID 42211188)

Ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane | 86 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, siperfaqe 86 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualete me dritare, koridor shperndares, orientim me diell. Cmimi 450 euro., 86 M2, Property ID : 42211188 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
450,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RR.MINE PEZA

Rr.Mine Peza | 64 M2 | 75.000 Euro

Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 64 me kubature te rregullt .Apartamenti ka 1 dhome ndenje , nje zone gatimi , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje depo .I investuar , me parket , me kondicioner , tualet i sapo investuar me dritare , orientim Lindje-Perendim qe e bente jete plot drite , ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ., 64 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR, PRANE ALPHA BANK

Astir, prane Alpha Bank | 107 M2 | 125.000 Euro

Shesim super apartament ne Astir, prane Alpha Bank.Apartamenti organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet. Ka gjithashtu dhe dy ballkone, njeri tek dhoma matrimonale dhe tjetri tek dhoma e ndenjes.Orientimi eshte jug Perendim.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri teper te mirembajtur.Post parkimi i perfshire ne cmim., 107 M2

Botuar më 27/10/2021
125.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - OXHAKU

Oxhaku | 85 M2 | 70.000 Euro

Apartament me organizim 2+1 dhe siperfaqe 85 m2 tek Oxhaku.Apartamenti ka nje dhome ndenje te mobiluar dhe te investuar, 2 dhoma gjumi, dhe kuzhine te organizuar me vete, gjithashtu dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.Afer me te gjitha facilitetet e mundshme dhe nje nder zonat me te qeta te Tiranes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 85 M2

Botuar më 27/10/2021
70.000,00 euro
)