Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LIQENI I THATE

Rr. Peti | 115 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Liqeni i thate, Rr. Peti, 115 M2, 300 euro i padiskutueshem
2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

• Ndërtim i Ri • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim, 115 M2, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

300,00 euro/muaj

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email