Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOKU VASIL SHANTO

pallati I Mullirit te Vjeter, 200m poshte universitetit Europian | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, e mobiluar. E pershtatshme vetem per vajza dhe fami...

Botuar më 20/08/2018
40.000 leke

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 20/08/2018
480,00 euro/m2

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

RRUGA DEMOKRACIA

prane UBT | 98 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 98 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke/muaj

RR. ALEKSANDER MOISIU

Komisariati i Policise Nr.4 | 95 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 95 M2, 4 ambjente, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, oborr, Totalisht e mobiluar ne cdo ambient. Ngrohje e mundesuar me kondicioner ose me sobe me dru e instaluar

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane gjykates | 80 M2 | 32.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1 ., 80 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktualisht jetojne 2 vajza

Botuar më 21/08/2018
32.000 leke

TEK SELVIA

rruga e Saraceve | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 21/08/2018
40.000 leke

RR. BESA

tek hotel Meridian | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 4-kateshe, 100 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

RR. LLAZI MIHO

Kombinat | 67 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 67 M2, kati 2, me dokumenta, pallat ekzistues, ne gjendje te mire, 2 ballkone, verande

Botuar më 21/08/2018
55.000,00 euro

ING. NDERTIMIT

prane stacionit te autobusit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, depo, i mobiluar, pallat me tulla silikate

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke/muaj

NE FUND TE DON BOSKOS,

shitet | 95 M2 | 71.250 Euro

2+1+2banjo, 95 M2, ndertim cilesor, me termoizolim, sip.88m².

Botuar më 21/08/2018
750,00 euro/m2

INSTITUT KAMEZ,

Shitet | 96 M2 | 36.480 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, ndertim I ri cilesor

Botuar më 21/08/2018
380,00 euro/m2

GJON BUZUKU

PRANE ISH RESTORANT DURRESIT | 104 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 104 M2, i mobiluar, gjendja: e mire, uje drita 24 ore, preferohen studente

Botuar më 21/08/2018
35.000 leke