Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LIQENI I THATE

Kopshti botanik | 81 M2 | 77000 Euro
Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i thate. Apartamenti ndodhet tek kompleksi grek, ne nje zone mjaft te qete, te kendshme, me gjelberim dhe ndertim cilesor, ne katin e dyte , orientim nga lindja dhe organizuar ne nje dhome ndenjtje e kuzhine , dy dhoma fjetje, tualet e ballkon .Punime cilesore extra ne apartament, parket druri dhe shitet e mobiluar. Per me teper info kontaktoni 0672030827, 81 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 2+1
Liqeni i thate, Kopshti botanik, 81 M2, 77.000 euro i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
1 ballkon, verande, oborr, kopesht
77.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon
Email