Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 82 M2 | 40.000 Leke

Jepet Apartament me Qera 2+1 tek 21 Dhjetori kati i 5 pa ashensor hyrje e restauru...

Botuar më 02/08/2021
40.000 leke/muaj

SUPER OKAZION! BUZE RRUGES FORTUZI

perballe me shkollen De Rada | 75 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 2+1., 75 M2, Kati 5 jo i fundit. Pa ashensor. Me hipoteke. Apartame...

Botuar më 30/07/2021
77.000,00 euro

ISH-PARKU

Rruga Ndre Mjeda | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Ish-parku, prane Kristal 2.Apartamenti lirohet me dt ...

Botuar më 26/07/2021
300,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Alfa Bank | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 2+1 me qera ne astir prane alfa bank. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Agjensia Real Home, 100 M2

Botuar më 05/08/2021
35.000 leke

JEPET ME QIRA 2+1 NE QENDER TE TIRANES

QENDER | 90 M2 | 300 Euro

Apartament 2+1 me qira tek pallatet Agimi , ne qender te Tiranes.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi si dhe guzhina + nje ballkon i vogel.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati egzistues dhe te mirembajtur.Apartamenti mund te jepet dhe per zyra te ndryshme dhe eshte pjeserisht i mobiluar., 90 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 04/08/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE ALFA BANK NE TIRANE (ID 4121619)

Rr. Kavajes, prane Alfa Bank, | 75 M2 | 76.000 Euro

Property ID : 4121619 shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 75 m² me letra te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.Shitet 76000 euro, 75 M2, Property ID : 4121619 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
76.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ZONEN E DON BOSCO PRANE KOMPLEKSIT VIZION PLUS (ID 4121621).

Ne zonen e Don Bosco prane Kompleksit Vizion Plus, | 138 M2 | 156.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2, pallat i ri, siperfaqe 138.5 m² , kati 6, ashensor, i mobiluar, kondicioner,2 ballkone, korridor, 2 tualete me aspirim, orientim Lindje-Jug-Perendim, sistem me kamera sigurie.Cmimi 156000 euro., 138 M2, Property ID : 4121621 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
156.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT PRANE GJIMNAZIT QEMAL STAFA (ID 4229232).

Ne rrugen e Durresit prane gjimnazit Qemal Stafa, | 76 M2 | 270 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera, pallat ekzistues, siperfaqe 76 m² , kati 1 banim, mobilim modest, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor, tualet me dritare.Cmimi 270 euro., 76 M2, Property ID : 4229232 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
270,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE XHEKO IMPERIAL(ID 42211075)

Ne zonen e Bllokut prane Xheko Imperial | 106.5 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 2+1+2 tualete me qera, me siperfaqe 106.5 m², ndodhet ne katin e 7 banim, pallat te ri, me ashensor, organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare), 2 korridore, ballkon, i mobiluar, me kondicioner, orientim me diell., 106.5 M2, Property ID : 42211075 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
600,00 euro

QERA, ID 4221332, APARTAMENT 2+1, RRUGA E KAVAJES, TIRANE

Rruga e Kavajes, fillimi i Rruges Islam Alla, | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati i 5 me ashensor, dhomat e gjumit te shtruara me parket, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.Cmimi i qerase 400 euro ne muaj pa tax.Jepet vetem per te huaj ., 100 M2, Property ID : 4221332 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
400,00 euro

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE FRESK, PRANE RESTORANT FRESKUT (ID 4121546)

Ne zonen e Freskut, prane Restorant Freskut | 113 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqa 113 m², kati 6, pallat te ri, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, dritare me dopie xham., 113 M2, Property ID : 4121546 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
78.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK PAZARI I RI PRANE BKT NE TIRANE (ID 42211090)

Pazari i Ri, afer BKT-se, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 130 m², kati 2 me ashensor, kondicioner ne cdo ambient, tualet, e gjithe shtepia me parket, punime gipsi, grila persiane, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 800 Euro, 130 M2, Property ID : 42211090 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
800,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI KONTAKT NE TIRANE (ID 42211092)

Tek kompleksi Kontakt, | 95 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqa 95 m², kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor, ballkon i madh qe ka akses ne dhomen e ndenjes dhe dy dhoma gjumi, 2 tualete, koridor ndares te dhomave, parket, mobiluar ne menyre bashke kohore, lavastovilje, sistem kondicionimi Daikin ne te gjithe apartamentin. Orientim lindje-jug.Cmimi 500 Euro pa taksa, 95 M2, Property ID : 42211092 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
500,00 euro
)